سردار فدوی:باید پای کار جنگ اقتصادی و رسانه‌ای برویم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: باید پای کار جنگ اقتصادی و رسانه‌ای برویم تا در این جنگ نیز موفق شویم.

به گزارش شهروند آنلاین؛ جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در چهارمین یادواره شهدای روستای فشارک از توابع شهرستان کوهپایه گفت: باید در زمینه‌های فرهنگی و اقتصادی عزم‌مان را جزم کنیم تا بتوانیم موفق شویم، باید پای کار جنگ اقتصادی و رسانه‌ای برویم تا در این جنگ هم موفق شویم.

سردار علی فدوی با بیان اینکه شهدا به جایی رسیده‌اند که بالاتر از آن مقامی نیست افزود: طبق روایتی از معصومین، شهید می‌تواند دست همه ما را بگیرد و مراسم برای شهدا برای خود ماست و این معرفت خیلی مهم است.

او گفت: بیش از ۳ هزار مراسم برای شهدا برگزار شده و مردم معتقدند باید دائما مراسم شهدا را برگزار کنند.

سردار فدوی گفت: دشمنان در این ۴۵ سال هیچگاه از جنگ علیه ایران باز ننشستند و پیروزی‌هایی که به دست آوردیم نه فقط به دلیل توان علمی و نظامی بلکه به واسطه کمک خداوند است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: مردم پس از پیروزی انقلاب اسلامی در همه موارد مانند جنگ تحمیلی، حوادث کردستان و… انجام تکلیف کردند و این همه پیروزی به همین دلیل است.

او گفت: هر روز قدرت انقلاب اسلامی بالاتر رفته و یک روز نبوده که کشور قدرتش از قبل کمتر باشد، اما دشمنان با امپراتوری رسانه‌ای که در دست دارند، تصویر متفاوتی از ایران به دنیا مخابره می‌کند.

سردار فدوی گفت: مردم پای کار‌های سخت رفتند و پیروز شدند، و اگر در موردی مشکلی داریم، بخاطر آن است که جدی پای کار حل آن نرفته‌ایم.

در این یادواره از یادمان ۶۹ شهید روستای فشارک رونمایی شد./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.