در آستانه لحظه تاریخی شکست اسرائیل

خالد مشعل:حال مقاومت در غزه خوب است

رئیس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در خارج از سرزمین فلسطین گفت: مقاومت در غزه در وضعیت خوبی به سر می‌برد و در جای جای این منطقه، در حال موضع‌گیری دوباره است.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از الجزیره، «خالد مشعل» در سخنرانی امروز خود در نشست «طوفان الاحرار» در استانبول ترکیه افزود: ما با لحظه‌ای تاریخی و فرصتی برای شکست دادن اسرائیل و برچیدن پروژه صهیونیستی قرار داریم.

مشعل ادامه داد: دشمن ما در حال پسرفت است و پس از گذشت بیش از هشت ماه از نبرد، اعتماد خود را از دست می‌دهد.

او اضافه کرد که جنایت‌های رژیم اسرائیل با حمایت آمریکا صورت می‌گیرد.

مشعل گفت: ما از امت اسلامی خودمان می‌خواهیم که به اعتراض و خشم خود برای توقف این تجاوزگری ادامه و همانند طوفان، سفارتخانه‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی را در محاصره خود قرار دهند.

به گزارش ایرنا، تجاوز صهیونیست‌ها به نوار غزه در حالی وارد هشتمین ماه خود شد که رژیم صهیونیستی هر روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی فرومی‌رود در حالی که هنوز به هیچیک از اهداف خود در این جنگ دست نیافته است.

این رژیم انواع جنایت، قتل‌عام و ویرانی را در نوار غزه رقم زده و هر روز به میزان خرابی‌های این منطقه افزوده و تاکنون بر اساس آخرین آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت غزه، ۳۵ هزار و ۳۰۳ فلسطینی شهید و ۷۹ هزار و ۲۶۱ نفر بر اثر این جنایات مجروح شده‌اند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.