واکنش چمران به ساخت هتل 5 ستاره در پارک‌های تهران

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه قابلیت ساخت هتل در پارک وجود ندارد، گفت: پارک‌ها استفاده عمومی دارند و تنها امکانات عام المنفعه در آن ساخته خواهد شد.

به گزارش شهروند آنلاین، مهدی چمران روز یکشنبه در ابتدای برگزاری دویست و سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مباحث مطرح شده در خصوص ساخت هتل‌های ۵ ستاره در بوستان‌ها، هنوز درخواستی به شورا نیامده ولی پیشنهاد شده بود که چون تهران شهری توریست‌پذیر است ولی هتل در آن کم است، در این اماکن هتل‌سازی شود.

او افزود: باید در جاهایی که شهرداری زمین دارد این اتفاق بیفتد چون در پارک‌ها شدنی نیست چرا که در پارک چیزی به جز آنچه استفاده عمومی دارد، ساخته نخواهد شد.

چمران در پاسخ به اینکه شهردار تهران از آغاز به کار تراموای لاستیکی و آغاز پروژه شهید متوسلیان خبر داده بود، اضافه کرد: در مورد بحث تراموا و تونل شهید متوسلیان پیش‌بینی‌هایی در بودجه دیده شده است ولی هنوز به شورا نیامده است.

او ادامه داد: از آنجایی که اجرای این دو طرح مستلزم تامین مبلغ بالایی است، پیشنهاد دادیم بخش خصوصی بیاید، سرمایه‌گذاری کند، سود خود را بردارند.

چمران در پاسخ به سوالی با موضوع آرادکوه گفت: بررسی‌هایی از مکان جدید محل دفن زباله در اطراف جاده تهران – قم انجام شده ولی مکان دقیق آن فعلا قابل ذکر نیست.

مهدی چمران همچنین قطع درختان در پارک چیتکر را قویا تکذیب کرد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.