بازدید میدانی معاون اول رئیس جمهور از مناطق سیل‌زده مشهد

معاون اول رئیس جمهور به منظور بررسی وضعیت مناطق سیل‌زده مشهد و خسارت‌های ناشی از این پدیده طبیعی در استان خراسان رضوی دقایقی پیش وارد مشهدالرضا شد.

به گزارش شهروند آنلاین، محمد مخبر در این سفر برنامه‌ریزی نشده، قرار است ضمن بازدید از مناطق آسیب‌دیده از سیل و گفت‌وگو با مردم، به منظور بررسی آخرین وضعیت آسیب‌های ناشی از سیلاب، نشستی را با مدیران استان خراسان رضوی برگزار کند.

بارش‌های تندری اخیر در مناطق شهری و روستایی خراسان رضوی که با تگرگ و وقوع سیلاب همراه بود علاوه بر وارد آوردن خسارت‌های فراوان به بخش راه، کشاورزی و زیرساختهای آب و برق استان، جان ۹ نفر را در مشهد و فریمان گرفت.

معاون اول رئیس‌ جمهور چهارشنبه گذشته نیز پس از بروز سیلاب مهیب مشهد، در تماس تلفنی با استاندار خراسان رضوی آخرین وضعیت منطقه پس از این حادثه را جویا شده و بر بسیج همه‌جانبه امکانات و دستگاه‌های اجرایی و امدادرسان برای کمک به آسیب‌دیدگان سیل تاکید کرده بود.

مخبر در این ارتباط تلفنی، با اظهار تاسف از جان باختن تعدادی از هموطنان، ارزیابی دقیق مناطق سیل‌زده و بسیج امکانات لازم برای امدادرسانی و اسکان اضطراری برخی حادثه‌دیدگان را ضروری خوانده و از مسئولان اجرایی استان خواسته بود تا نیازهای ضروری برای پشتیبانی و رفع کمبودهای احتمالی را هرچه زودتر به مرکز گزارش کنند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.