وداع با رئیسی پیش از اذان مغرب

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: پیکر آیت‌الله رئیسی پیش از اذان مغرب در جوار مولا و مقتدایمان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به خاک سپرده می‌شود.

به گزارش شهروند آنلاین، محسن منصوری رئیس کمیته تشییع در گفت‌وگویی با بیان اینکه از ساعاتی دیگر مراسم روسای عالی‌رتبه کشورها در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود، تصریح کرد: حدود ۶۰ مقام عالی‌رتبه اعلام آمادگی کردند و انشاءالله میزبانشان هستیم و برای عرض تسلیت به رهبر انقلاب و مسئولین کشور از کشورهای دیگر حضور پیدا کردند.

او ادامه داد: فردا اوایل صبح به استان خراسان جنوبی سفر می‌کنیم و از ساعت ۷:۳۰ صبح برنامه‌ها آغاز می‌شود و ۸ صبح پیکر در جمعیت قرار می‌گیرد.

رئیس کمیته تشییع گفت: علت انتخاب استان خراسان جنوبی این است که آیت‌الله رئیسی به این استان تعلق خاطر داشتند و نماینده خبرگان این حوزه بودند.

منصوری افزود: ظهر امروز به سمت مشهد حرکت می‌کنیم و بلافاصله بعد از اقامه نماز ظهر و عصر از میدان ۱۵ خرداد مشهد مراسم استقبال از کاروان شهدا به سمت حرم مطهر آغاز می‌شود. پیکر آیت‌الله رئیسی پیش از اذان مغرب در جوار مولا و مقتدایمان آقا علی بن موسی الرضا به خاک سپرده خواهد شد.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله رئیسی روز یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در سفری استانی به آذربایجان شرقی برای حضور در مراسم افتتاح سد مرزی قیزقلعه‌سی همراه با همتای آذربایجانی خود به شمال این استان در نزدیکی مرز همسایه شمال غربی کشور سفر کرده بود که در بازگشت به تبریز، بالگرد حامل رییس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه تبریز، استاندار آذربایجان شرقی، تیم محافظت و خدمه پرواز دچار سانحه شد و سقوط کرد. در اثر این سانحه، همه مسافران این پرواز به شهادت رسیدند و آخرین برگ از سفرهای استانی آیت‌الله رئیسی با شهادت او در راه خدمت به وطن رقم خورد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.