تاکید باقری بر تداوم دیپلماسی برای توسعه روابط با کشورها

سرپرست وزارت امور خارجه تماس‌های تلفنی متعدد با برخی مقامات خارجی را فرصتی مغتنم جهت بیان عزم ایران بر تداوم دیپلماسی فعال برای توسعه و تعمیق روابط دانست.

به گزارش شهروند آنلاین، علی باقری سرپرست وزارت امور خارجه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت: دیروز (سه‌شنبه) پذیرای تماس‌های تلفنی مقامات دولت‌های مختلف خارجی بودم.

او گفت: وزرای امور خارجه کویت، قطر، عربستان سعودی، ترکیه و اردن و قائم‌ مقام وزارت خارجه چین در تماس‌های تلفنی شهادت شهدای عرصه خدمت و دیپلماسی را از جانب سران و دولت‌ها و ملت‌های خود به رهبر معظم انقلاب و خدمتگزاران مردم در دولت و مردم داغدار و شریف ایران تسلیت گفتند و تاکید کردند در این شرایط دشوار در کنار ایران هستند.

سرپرست وزارت امور خارجه تصریح کرد: این تماس‌ها فرصت مغتنمی بود تا بر عزم ایران بر تداوم دیپلماسی فعال برای توسعه و تعمیق روابط و عدم ورود خللی در اجرای برنامه‌های مشترک تاکید کنم.

باقری افزود: در ادامه تماس‌های تلفنی، امروز وزرای خارجه عمان، جمهوری آذربایجان، الجزایر و صربستان مراتب تسلیت و همدردی سران، دولت و مردم خود با دولت و مردم ایران ابراز داشتند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.