بیداری دانشجویان غربی

ادامه تجمعات اعتراضی دانشجویی در حمایت فلسطین در آمریکا و آلمان

پلیس آمریکا با ورود به محوطه دانشگاه یو سی ال ای، ضمن غیر قانونی اعلام کردن تجمع دانشجویان در اعتراض به نسل‌کشی رژیم صهیونیستی با خشونت آنها را پراکنده کرد.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از بخش تصویری خبرگزاری آسوشیتدپرس، پلیس آمریکا با دانشجویان معترض حامی فلسطین در دانشگاه یو سی ال‌ای در شهر لس آنجلس درگیر شد.

گروهی از تظاهرکنندگان طرفدار فلسطین اردوگاه جدیدی را در محوطه دانشگاه یو سی ال ای، لس آنجلس، در اوایل روز پنجشنبه برپا کردند، اما زمانی که تعداد زیادی از نیروهای امنیتی وارد محوطه دانشگاه شدند و تجمع غیرقانونی اعلام شد، آن را رها کردند.

صف افسران، جمعیتی از هواداران را که بیرون اردوگاه تجمع کرده بودند را عقب راندند. تظاهرکنندگان سپس به مکان دیگری در محوطه دانشگاه راهپیمایی کردند و برای تجمع جمع شدند.

حمله پلیس آلمان به حامیان فلسطین در دانشگاه هومبولت برلین

به گزارش شبکه تلویزیونی الجزیره، پلیس آلمان با حمله به تحصن دانشجویان حامی فلسطین و غزه در دانشگاه هومبولت برلین، شماری از آنها را بازداشت کرد.

دانشجویان که پرچم و چفیه‌های فلسطینی به دست داشتند، با نیرو‌های پلیس رو به رو شدند و شعار “شرمتان باد” علیه آنها سر دادند.

کانال تلگرام الجزیره فلسطین دانشجویان با نصب پلاکاردی بر فراز این دانشگاه، آن را جبالیا نامگذاری کردند.

ازسرگیری تظاهرات حامیان فلسطین در دانشگاه کالیفرنیا

به گزارش شبکه خبری قدس، دانشجویان دانشگاه کالیفرنیا در آمریکا پس از سرکوب از سوی پلیس، بار دیگر تظاهرات و فعالیت‌های خود را برای اعلام حمایت از مردم فلسطین و مخالفت با تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه از سر گرفتند.

تظاهرات مجدد دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه کلمبیا

به گزارش شبکه خبری قدس، دانشجویان دانشگاه کلمبیا بار دیگر با تجمع در محیط دانشگاه شعار حمایت از غزه و فلسطین سر دادند.

در تصاویری که منتشر شده، پرواز بالگرد‌های پلیس بر فراز محل برگزاری تظاهرات قابل مشاهده است.

حمله پلیس آمریکا به دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه کالیفرنیا

به گزارش شبکه خبری قدس، پلیس آمریکا بار دیگر به دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه کالیفرنیا حمله و آنها را سرکوب کرد./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.