ورود جدی هلال احمر به کاهش آسیب‌های اجتماعی

کولیوند:به 60 هزار طلبه آموزش تخصصی ارایه شده است

رئیس جمعیت هلال ‌احمر با اشاره به فعالیت‌های سازمان جوانان، از آموزش تخصصی به ۶۰ هزار طلبه خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ دکتر پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال ‌احمر، درباره طرح طاها گفت: ما یک تفاهم‌نامه‌ای را با حوزه‌های علمیه منعقد کرده‌ایم تا به 200 هزار طلبه و 400 هزار نفر از خانواده‌های آنها آموزش دهیم.

او ادامه داد: تاکنون به 60 هزار نفر از این افراد آموزش‌ها ارائه شده است. تعدادی از این 60 هزار نفر نیز آموزش‌های تخصصی دیده‌اند و از این آموزش‌ها نیز استقبال کرده‌اند.

رئیس جمعیت هلال احمر ایران تصریح کرد: این طلاب در زمینه امداد و نجات، آسیب‌ها و شناخت مخاطرات این آموزش‌ها را فراگرفته‌اند و به صورت داوطلب با بخش‌های مختلف از جمله سازمان امداد و نجات همکاری می‌کنند.

کولیوند درباره فعالیت هلال احمر در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: در کاهش آسیب‌های اجتماعی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر فعالیت دارد و به خوبی در این زمینه کار می‌کند. البته ما برای امسال نیز در این خصوص برنامه‌ریزی‌های مفصلی داریم که از طریق سازمان جوانان جمعیت هلال احمر این برنامه‌ها درخصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی اجرا خواهد شد.

او تصریح کرد: درخصوص کاهش آسیب‌ها و آموزش همگانی برای امسال برنامه‌ریزی‌های جدی صورت گرفته است و در همین خصوص یک سری مطالب در سرفصل درس‌های مدارس و دانشگاه‌ها گنجانده شده است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.