سرلشکر موسوی: ایران ایستاده و با قدرت به پیش می‌رود

فرمانده کل ارتش گفت: در روز‌هایی که انتخابات ریاست جمهوری را در پیش رو داریم یک بار دیگر ملت ثابت خواهد کرد که در حمایت از مواضع انقلابی خود در مقابل دشمنان می‌ایستد.

به گزارش شهروند آنلاین؛امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش  در مراسم بزرگداشت شهدای خدمت که در ستاد ارتش برگزار شد، با اشاره به شهادت آیت‌الله رئیسی و هیات همراه او، گفت: این ملت بزرگ و مردم قدرشناس ما از لحظه‌ای که خبر را شنیدند، تمام احساسات و عواطف قلبی خودشان را به هر نحوی که توانستند برای ادای احترام به این عزیزان ابراز کردند.

او با تاکید بر اینکه دنیا مبهوت بزرگی این ملت است، افزود: علیرغم همه توطئه‌های رسانه‌ای که داشتند تا بتوانند از این ضایعه زخمی دیگر بر این ملت بزنند، اما حضور میلیونی ملت مسلمان در تشییع پیکر‌های پاک شهدا و در مراسم‌هایی که برگزار شد نشان داد ایران و ملت بزرگ ایران زنده و ایستاده است و با قدرت به پیش می‌رود.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه این اولین بار نیست که ما چنین داغ‌هایی را تحمل می‌کنیم و این ملت اولین بار نیست که از چنین موانع و مشکلاتی عبور می‌کند، اظهار کرد: ملت بزرگ ایران با نعمت وجود ولایت و رهبر معظم انقلاب از این حادثه عبور خواهد کرد و یک بار دیگر خورشید درخشان انقلاب اسلامی در جهان، پرتو نورانی خود را نمایان خواهد کرد و پرچم جمهوری اسلامی ایران زیبایی خود را به رخ دنیا خواهد کشید.

سرلشکر موسوی گفت: ملت ایران از دل آتش‌ها همیشه سربلند بیرون آمده است؛ در روز‌هایی که پیش رو داریم انتخابات ریاست جمهوری را خواهیم داشت و یک بار دیگر ملت ایران ثابت خواهند کرد که در مقابل دشمنان ایستاده و پیش خواهند رفت و این به برکت صبوری و ایستادگی خانواده شهدا و خون شهدایی است که جان خود را نثار این کشور کردند./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.