تل‌ آویو؛سیبل موشکی «القسام»

گردان‌های القسام حماس اعلام کرد که در واکنش به جنایت‌های رژیم اسرائیل در حق غیرنظامیان، شهر تل آویو اشغالی را با موشک‌ هدف قرار داده است.

به گزارش شهروند آنلاین، گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد که شهر تل ‌آویو را با تعداد زیادی موشک هدف قرار داده است.

همزمان با اعلام این خبر، رسانه‌های رژیم اسرائیل گزارش دادند که سامانه‌های هشدار شلیک موشک و راکت در شهر تل آویو و حومه آن فعال شده است و 15 مورد صدای انفجار در منطقه تل ‌آ‌ویو به گوش رسیده است.

گردان‌های القسام گفته که این عملیات را در واکنش به جنایت‌های رژیم اسرائیل علیه غیرنظامیان انجام داده است که بنا به اعلام وزارت بهداشت نوار غزه، رژیم صهیونیستی طی 24 ساعت گذشته، 5 مورد کشتار در نوار غزه مرتکب شد که در نتیجه آن 46 نفر شهید و 130 نفر دیگر هم مجروح شدند که شمار همه شهدای غزه به  35 هزارو 903 نفر تا به امروز ( روز 233 جنگ) رسیده است.

واکنش‌‌ها به حمله موشکی مقاومت به تل‌ آویو

رسانه‌های رژیم اسرائیل در واکنش به انفجارهای تل‌اویو گزارش دادند که منطقه بزرگ تل‌ آویو از چهار ماه پیش به این طرف هدف حملات موشکی از غزه قرار نگرفته بود.

کانال 12 رژیم اسرائیل نیز گزارش داد که تل ‌آویو از جنوب غزه، یعنی از رفح هدف قرار گرفته است که بنا به نوشته روزنامه یدیعوت آحارونوت، انفجارها در همه مناطق فلسطین اشغالی شنیده است.

رادیو ارتش اسرائیل هم گزارش داد که 12 موشک از رفح، جایی در جنوب غزه به «قلب اسرائیل» شلیک شده است.

هنوز از انگیزه مقاومت فلسطین در غزه، از حمله موشکی آن‌ هم از رفح به سمت اسرائیل خبری یا واکنشی منتشر نشده است و این عملیات بعد از عملیات دیروز گردان‌های القسام حماس که منجر به اسارت تعدادی از نظامیان صهیونیست شده است، حائز اهمیت است./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.