ضربات سنگین حزب‌الله لبنان به ۳ پایگاه نظامی اسرائیل

مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌هایی جداگانه اعلام کرد که سه پایگاه‌ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف حملات خود قرار داده است.

به گزارش شهروند آنلاین، مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌هایی جداگانه اعلام کرد که رزمندگان مقاومت امروز یکشنبه توانستند سه پایگاه‌ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را هدف قرار دهند.

حزب‌الله در نخستین بیانیه خود اعلام کرد که در راستای حمایت از مردم مقاوم نوار غزه و پشتیبانی و حمایت از مقاومت شجاع و شریف آن، رزمندگان مقاومت اسلامی سامانه‌های فنی رژیم صهیونیستی را در پایگاه «العباد» با سلاح مناسب هدف قرار داده و تلفاتی به اشغالگران وارد کرده است.

در دومین بیانیه مقاومت اسلامی لبنان آمده است، رزمندگان مقاومت اسلامی در راستای حمایت از مردم مقاوم در نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت شجاع و شریف آن و در چارچوب پاسخ به عملیات تروریستی رژیم صهیونیستی در شهرک الناقوره و هدف قرار گرفتن غیرنظامیان، با موشک و توپ، سایت نظامی جل العلام و محل تجمع نظامیان دشمن در اطراف آن را هدف قرار دادند و به آنها خسارت و تلفات وارد کردند.

حزب‌الله لبنان امروز با انتشار سومین بیانیه خود اعلام کرد که تجمع نظامیان رژیم صهیونیستی را در مرکز نظامی «المالکیه» با سلاح مناسبت هدف قرار داده و تلفاتی به دشمن وارد آورده است./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.