بهره‌مندی بیش از ۸۳ هزار نفر از خدمات توانبخشی هلال احمر همدان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان گفت: ۸۳ هزار و ۸۵۱ نفر در قالب طرح‌های مختلف از خدمات دارو، درمانی و توانبخشی هلال احمر بهره‌مند شدند.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ علی سنجربگی اظهار کرد: هلال احمر همدان در طب و توانبخشی فیزیکی و فیزیوتراپی تاکنون خدمات خوبی ارائه کرده و از سال ۱۳۷۹ نسبت به ارتوپدی ورود کرده است.

او اضافه کرد: ایران تنها کشوری در جهان است که در بیرون از مرزها نیز به هموطن خود خدمات پزشکی ارائه می‌دهد که نمونه بارز آن ارائه خدمات به زائران سرزمین وحی است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان ادامه داد: ۱۰۰ درصد معاینات، واکسیناسیون و خدمات درمانگاهی حج بر عهده هلال احمر گذاشته شده است.

سنجربگی با بیان اینکه ناوگان خودرویی هلال احمر همدان تجهیز شده است گفت: به ‌منظور افزایش توان لُجستیک سه دستگاه سواری و ۲ دستگاه‌هایلوکس امدادی به‌خودروهای هلال احمر این استان افزوده شد.

او بیان کرد: یک سال گذشته چهار پایگاه امدادی در استان همدان راه‌اندازی شد که شمار آنها با ۳۰ درصد افزایش به ۱۸ پایگاه امداد جاده‌ای رسید.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر همدان اظهار کرد: این مجموعه نسبت به خرید و به‌روزرسانی تجهیزات هلال احمر نیز اقدام کرده است.

سنجربگی گفت: ۱۳۰ نیروی هلال احمر استان همدان در یک سال گذشته تبدیل وضعیت شدند که با این کار انگیزه امدادگران برای خدمت‌رسانی افزایش یافته است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.