ایران آماده امدادرسانی به سیل‌زدگان ارمنستان

رئیس جمعیت هلال احمر ضمن ابراز همدردی با سیل‌زدگان ارمنستان از آمادگی این جمعیت برای ارسال کمک‌های بشردوستانه به نفع سیل‌زدگان و همچنین اعزام تیم‌های امدادی جهت ارائه خدمات به آسیب‌دیدگان خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر، متن پیام پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر به شرح زیر است:

داویت نرسیسیان

رئیس جمعیت صلیب سرخ ارمنستان

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران مراتب احترام خود را به جنابعالی، کارکنان و داوطلبان محترم جمعیت صلیب سرخ ارمنستان ابلاغ می‌نماید.

متأسفانه مطلع شدیم، بارش‌های شدید باران به جاری شدن سیل در کشور ارمنستان منجر گردیده و متعاقباً تعداد زیادی از افراد جان خود را از دست داده‌اند و همچنین آسیب زیادی به ساختمان‌ها و زیرساختارها وارد شده است.

در این شرایط سخت، از طرف جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، مراتب تسلیت خود را خدمت جنابعالی و همکارانتان اعلام می‌نمایم و با خانواده‌های قربانیان اعلام همدردی می‌نمائیم.

در این ارتباط، جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای ارسال کمک‌های بشردوستانه به نفع سیل‌زدگان و همچنین اعزام تیم‌های امدادی جهت ارائه خدمات به آسیب‌دیدگان را اعلام می‌کند.

علاوه بر این، موجب امتنان خواهد بود پاسخ خود را اعلام نمائید.

بهترین‌ها را برای جنابعالی و همکارانتان در فعالیت‌های بشردوستانه آرزو دارم.

با احترام

دکتر پیرحسین کولیوند

رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.