صادرات تجهیزات پزشکی ساخت هلال احمر به آفریقا

دکتر عسکری با بیان این که براساس دستورالعمل‌های کشور کنیا، محصولات تولیدی هلال احمر مطابق با استاندارد‌های موجود است، از فراهم شدن زمینه صادرات تجهیزات پزشکی ساخت هلال احمر به آفریقا خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال احمر؛ مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: بر اساس دستورالعمل‌های بهداشت و سلامت کشور کنیا، محصولات تولیدی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران مطابق با استاندارد‌های موجود در این کشور است. این اقلام سبدی از تجهیزات پزشکی تولیدی سها مانند انواع فیلتر تالاسمی، سرسوزن دندانپزشکی، سرنگ انسولین، آنژیوکت، ست دیالیز، محفظه بی کربنات، سرنگ و سرسوزن است که در سیستم بهداشت و درمان کشور کنیا ثبت و استفاده می‌شود.

دکتر عسکری در ادامه گفت: ما اگر محصولات ایرانی را در یک کشور آفریقایی ثبت کنیم مسیر برای ثبت محصولات در کشور‌های آفریقایی دیگر هموار‌تر و ساده‌تر و زمینه صادرات به 6 کشور دیگر در این حوزه فراهم خواهد شد.

گفتنی است کنیا توسعه‌یافته‌ترین اقتصاد و همچنین مرکز اقتصادی، تجاری، مالی و لجستیکی منطقه شرق آفریقا است و این موفقیت نشان از توانمندی‌های فنی و کیفیت بالای محصولات تولیدی شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران بر اساس استانداردهای بین‌المللی را دارد.

افزایش سطح آگاهی بهداشتی مردم، توسعه شبکه بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی-درمانی، و توجه دولت به بهبود نظام سلامت، از جمله فرصت‌های مهمی‌بود که شرایط برای ورود شرکت به بازار کشور کنیا را فراهم کرد./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.