تجدید میثاق جامعه ورزش با آرمان‌های امام خمینی (ره)

وزیر ورزش و جوانان همراه با جامعه ورزشی کشور با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی با آرمان‌های امام راحل تجدید میثاق کردند.

به گزارش شهروند آنلاین، در این مراسم کیومرث هاشمی به خبرنگاران گفت: جامعه ورزش همیشه در جریان‌های مختلف انقلاب اسلامی حضور مؤثر داشته و وظیفه ما حمایت از مردم غزه و فلسطین است.

وزیر ورزش و جوانان افزود: این انقلاب در سایه امام امت شکل گرفته است و الحمدلله با رهبری‌های مقام معظم رهبری این مسیر ادامه دارد و جامعه ورزش و جوانان به‌ عنوان بخشی از جامعه در جریان‌های مختلف انقلاب اسلامی حضور مؤثر داشته است.

کیومرث هاشمی در مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) بیان کرد: هرسال جامعه ورزش و جوانان به‌ منظور تجدید میثاق با آرمان‌های مرید و مرادشان و ادای احترام در حرم مطهر امام راحل(ره) حضور پیدا می‌کنند.

همچنین وزیر ورزش و جوانان در ادامه با اشاره به مردم مظلوم غزه و فلسطین گفت: متأسفانه تاکنون فقط نزدیک به ۱۶۴ فوتبالیست به درجه شهادت نایل شده‌اند و دشمن بسیاری از ورزشگاه‌های غزه را نابود کرده است و ما در جلسه وزرای ورزش عضو پیمان شانگهای که پنجشنبه و جمعه هفته گذشته در قزاقستان برگزار شد، موضع جمهوری اسلامی و کشتارهای صورت گرفته را اعلام کردیم.

هاشمی با اشاره به در پیش بودن بازیهای المپیک بیان کرد: معمولا پیش از آغاز المپیک آتش‌بس المپیک اعلام می‌شود و ان‌شاءالله بتوانیم با کمک تمامی دوستداران غزه و فلسطین مانع جنایت‌های اسرائیل جنایتکار شویم./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.