هلال احمر؛خط مقدم خدمت‌گذاری به مردم

میثاق ۵۰۰ عضو جوان هلال ‌احمر استان تهران با آرمان‌های امام خمینی(ره)/آماده‌باش 23 هزار نفر برای خدمت‌رسانی در سالگرد مراسم ارتحال

همچون سال‌های گذشته و در آستانه سالگرد رحلت امام خمینی(ره)، بالغ بر ۵۰۰ عضو جوان هلال ‌احمر استان تهران با حضور دبیرکل و رئیس سازمان جوانان هلال احمر، ضمن حضور در حسینیه جماران، با آرمان‌های امام راحل(ره) تجدید میثاق کردند و با حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی (یادگار آن حضرت) دیدار کردند.

به گزارش شهروند آنلاین از روابط عمومی جمعیت هلال‌ احمر؛ در آستانه سالگرد رحلت امام خمینی(ره)، بالغ بر ۵۰۰ عضو جوان هلال ‌احمر استان تهران با حضور دبیرکل و رئیس سازمان جوانان هلال احمر، جمعی از شورای معاونان سازمان جوانان و هلال ‌احمر استان تهران‌ و دیگر مسئولان، ضمن حضور در حسینیه جماران، با آرمان‌های امام راحل(ره) تجدید میثاق و با حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید حسن خمینی (یادگار آن حضرت) دیدار کردند.

حجت‌الاسلام سید ‌هاشم حسینی المدنی، رئیس سازمان جوانان هلال ‌احمر در ابتدای این مراسم اظهار کرد: اعضای جوان هلال‌ احمر به معنای واقعی در تلاش و کوشش هستند تا آرمان‌های امام خمینی(ره) تحقق پیدا کند و افراد فعال در جمعیت هلال‌ احمر جمهوری اسلامی ایران، خود را خدمتگزار مردم می‌دانند و همواره در تلاش هستند به هر نوعی به انسان‌ها کمک کنند و جوانان هلال ‌احمر نیز به عنوان طلایه‌داران تمدن‌سازی مبتنی بر عدم تبعیض و ارج نهادن به آرمان‌های انسانی، در سطح جهانی در حال تلاش هستند.

در ادامه این برنامه دکتر یعقوب سلیمانی، دبیرکل جمعیت هلال ‌احمر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، امام شهدا، شهدای امدادگر، شهدای سلامت و شهدای خدمت، اظهار کرد: امروز اعضای جوان هلال‌احمر استان تهران به نمایندگی از ۳ میلیون داوطلب هلال ‌احمر، در این مکان مقدس حاضر شدند تا با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) تجدید میثاق کنند و راه امام راحل(ره) را علی‌رغم تمامی‌توطئه‌های دشمن ادامه دهند.

دبیرکل جمعیت هلال ‌احمر اضافه کرد: اعضای داوطلب هلال ‌احمر به هر نوعی تلاش می‌کنند تا مشکلات افراد نیازمند را برطرف کنند که رفع مشکلات افراد، از آرمان‌های امام خمینی(ره) بود.

این مقام مسئول در پایان سخنان خود به آماده‌باش عوامل عملیاتی هلال ‌احمر در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: بالغ بر ۲۳ هزار نفر در سراسر کشور آماده خدمات‌رسانی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) خواهند بود.

جمعیت هلال ‌احمر خط مقدم خدمت‌گذاری به مردم است

در پایان این مراسم، حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن خمینی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی(ره) و شهدا، به ویژه شهدای خدمت، اظهار کرد: کسی که بتواند یک شادی حتی در حد یک لبخند را در فرد دیگر ایجاد کند، به خداوند نزدیکتر می‌شود که اعضای هلال ‌احمر به خوبی این موضوع را انجام داده و دنبال می‌کنند.

حجت‌الاسلام خمینی بیان کرد: جمعیت هلال‌ احمر یکی از پاک‌ترین نهادهای کشور محسوب می‌شود و بدین جهت اعضای جوان این جمعیت باید به حضور و فعالیت در این مجموعه افتخار کنند.

یادگار حضرت امام خمینی(ره) ادامه داد: هلال‌ احمر در چند سال اخیر بسیار پرتوان‌تر از گذشته ظاهر شده است که خط مقدم خدمت‌گذاری به مردم محسوب می‌شود./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.