افتتاح بزرگ‌ترین و بهترین بیمارستان مادر و کودک در ایرانشهر

وزیر بهداشت از راه‌اندازی بزرگ‌ترین بیمارستان مادر و کودک در ایرانشهر خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین، بهرام عین‌اللهی در بازدید از بیمارستان ایرانشهر از راه‌اندازی بزرگ‌ترین بیمارستان مادر و کودک در ایرانشهر خبر داد و اظهار دا‌شت: راه‌اندازی این بیمارستان با 140 تخت، شاخص درمان در منطقه جنوب سیستان و بلوچستان را ارتقاء خواهد داد.

او با بیان اینکه قرار بود این بیمارستان با حضور رئیس جمهور شهید افتتاح شود، افزود: پروژه این بیمارستان در سال  94 شروع شد و در شروع به کار دولت سیزدهم فقط 65 درصد پیشرفت داشت که با اختصاص اعتبار 1100 میلیارد تومان با 114 تخت به‌ عنوان یکی از بهترین بیمار‌ستان‌های کشور افتتاح شد.

وزیر بهداشت با اعلام اینکه “این بیمارستان تمام امکانات را داراست و تمام بخش‌های تخصصی در آن دیده شده است.”، تصریح کرد: با افتتاح این بیمارستان دیگر بیماران از این منطقه خارج نخواهند شد و این بیمارستان تمام نیازهای منطقه ‌را برطرف خواهد کرد.

او با ابراز اینکه “امروز همچنین پروژه بهداشتی و درمانی سیستان و بلوچستان افتتاح شد.”، ادامه داد: این پروژه‌ها در متراژ 10 هزار مترمربع و اعتبار 1250 میلیارد افتتاح خواهند شد.

‌وزیر بهداشت با اظهار اینکه “در تداوم نهضت تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام، سایر پروژه‌ها را به سر‌انجام خواهیم رساند.”، اضافه کرد: قرار بود تا پایان امسال 15 هزار تخت بیمارستانی را به ظرفیت کشور اضافه کنیم، اما تا شروع به کار دولت جدید یک‌هزار تخت جدید حتماً به ظرفیت د‌رمانی کشور اضافه می‌شود و بنای کار نمایشی به‌هیچ‌وجه نداریم./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.