چهره‌ها و پدیده‌ها

سومین روز ثبت‌نام انتخابات ریاست جمهوری

سومین روز ثبت نام از داوطلبان دوره چهاردهم انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور از صبح امروز شنبه آغاز شد و تاکنون از 8 نفر ثبت نام به عمل آمده است.

به گزارش شهروند آنلاین، از ساعت 8 صبح امروز شنبه، سومین روز ثبت نام از داوطلبان دوره چهاردهم انتخابات ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور آغاز شد.

در این دوره بر خلاف دوره‌های قبل از افرادی که حائز شرایط نیستند ثبت نام به عمل نمی‌آید.

رسولی نژاد در انتخابات ثبت نام کرد

سید احمد رسولی نژاد نماینده ادوار مجلس بعنوان اولین کاندیدا در سومین روز ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم به ستاد انتخابات کشور مراجعه کرد.

پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

مسعود پزشکیان نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری دوره چهاردهم وارد ستاد انتخابات کشور شد و ثبت نام کرد.

وحید حقانیان برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

وحید حقانیان فعال سیاسی با حضور در ستاد انتخابات کشور به عنوان داوطلب کاندیداتوری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

رسولی نژاد: خزانه خالی پایان دولت دوازدهم را فراموش نکرده‌ایم

سیداحمد رسولی نژاد نماینده ادوار مجلس بعد از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری در جمع خبرنگاران گفت: شعار تبلیغاتی اینجانب دولت خوب، اقتصاد خوب است. در عصر حاضر ضرورت‌های سیاسی و اقتصادی تغییر کرده و شکل تازه‌ای به خود گرفته است. در روابط جدید دولت باید سیاستگذار و تعیین کننده خط مشی‌های کلی باشد و بر اساس قانون بخش خصوصی را در افزایش تولید یاری کند.

او افزود: ملت قهرمان و عزیز ایران خزانه خالی و انبارهای خالی در پایان دولت دوازدهم را فراموش نکرده است.

پزشکیان: باید سیاستهای ابلاغی رهبری در کشور اجرا شود

مسعود پزشکیان نماینده فعلی و ادوار مجلس بعد از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم، در جمع خبرنگاران گفت: آنچه ما و مجریان باید انجام دهند، حرفهای جدید و راه جدید نیست؛ مشکل ما این است که آنچه سیاستهای کلی ابلاغی از سوی رهبری و قانون و برنامه است را یک طرف می‌گذاریم و از خودمان حرف‌های دیگری می‌زنیم. باید برای اهداف سیاستهای ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری تلاش کنیم.

او افزود: باید قبول کنیم کسانی که در این کشور هستند بر اساس توانایی‌هایشان باید جایگاه‌ها را به دست بگیرند نه بر اساس گروه و جناح. ما باید به دنبال کسانی برویم که علم، مهارت و تجربه دارند. ممکن است این افراد دوست ما هم نباشند ولی در جهت سیاستهای کلی باید عمل کنیم.

حقانیان: با تصمیم شخصی نامزد انتخابات ریاست جمهوری شدم

وحید حقانیان فعال سیاسی، پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری طی سخنانی در جمع خبرنگاران گفت: امروز بنا دارم در معرض و منظر شما ملت صبور و فهیم قرار بگیرم و از بطن هفتم و آخرین لایه مغز نظام به پوسته مهم اول و ظاهری گذر کنم.

او با تاکید بر اینکه با تصمیم شخصی، خود را برای نامزدی چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران معرفی می‌کنم،  افزود: گذر از این مرحله تاریخی و نظم نوین جهانی با توجه به منافع کشورها نیازمند بهره‌گیری از خرد جمعی، حضور گسترده مردم و استفاده از توانایی‌های مادی و معنوی کشور است.

حبیب‌الله دهمرده در انتخابات ثبت‌نام کرد

حبیب الله دهمرده نماینده ادوار سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی، در ستاد انتخابات برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری حاضر شد و ثبت نام کرد.

زاکانی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

علیرضا زاکانی شهردار تهران  برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری دوره چهاردهم، به ستاد انتخابات کشور مراجعه و ثبت نام کرد.

میرتاج الدینی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی نماینده ادوار مجلس برای ثبت‌نام در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حاضر شد و ثبت نام کرد.

زهره الهیان در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

زهره الهیان نماینده ادوار مجلس عصر امروز برای ثبت‌نام در دوره چهاردهم ریاست جمهوری به ستاد انتخابات کشور مراجعه و ثبت نام کرد.

فداحسین مالکی در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد

فداحسین مالکی نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی برای ثبت‌نام در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در ستاد انتخابات کشور حاضر شد و ثبت نام کرد.

خبر تکمیل می‌شود …

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.