جلوه نذر خدمت

ارائه خدمات رایگان ۱۲۰ پزشک متخصص در همدان

مدیرعامل جمعیت هلال ‌احمر استان همدان گفت: حدود ۱۲۰ پزشک فوق تخصص و متخصص به مدت پنج روز تا نیمه خرداد در حسینیه امام خمینی(ره) شهر همدان به اقشار کم‌برخودار به صورت رایگان خدمات درمانی ارائه می‌دهند.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌‎رسانی جمعیت هلال ‎احمر؛ علی سنجربیگی، مدیرعامل جمعیت هلال‌ احمر همدان گفت: جمعیت هلال ‌احمر همدان با مشارکت فرمانداری، دانشگاه علوم پزشکی و کاروان سلامت الکفیل، ۹۰ یونیت دندانپزشکی در سالن مجاور حسینیه امام خمینی (ره) شهر همدان به منظور ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مستقر کرد.

او اضافه کرد: بیمارستان (آر.دی.اچ) برای درمان اضطراری و سرپایی بیماران توسط هلال ‌احمر در این محل دایر شده است؛ همچنین یک شعبه از داروخانه هلال‌ احمر در این محل برپا و داروی رایگان به بیماران دارای نسخه پزشک ارائه می‌دهد.

مدیرعامل جمعیت هلال ‌احمر استان همدان گفت: مجموع افراد حاضر در این طرح شامل پزشک، دستیار پزشک، گروه تریاژ، تیم حمایت روانی و سایر افراد که به مردم خدمات ارائه می‌دهند، به حدود ۲۵۰ نفر می‌رسد.

سنجربگی ادامه داد: برای افرادی که با انجام معاینه و تجویز پزشک نیاز به استفاده از عینک دارند، عینک به صورت رایگان تحویل داده می‌شود؛ همچنین پزشکان عمومی، متخصص عفونی، قلب، متخصص کودکان، مامایی، زنان و زایمان، ارولوژی، متخصص داخلی، مددکاری و حمایت روانی در این برنامه مشارکت دارند.

او با بیان اینکه هلال ‌احمر در این محل خدمات آموزشی و فرهنگ نیز ارائه می‌دهد، ادامه داد: برخی والدین با فرزندان به این محل برای انجام معاینات پزشکی مراجعه می‌کنند؛ بنابراین یک فضای دوستدار کودک برای مشغول کردن فرزندان کم سن و سال به بازی و نقاشی در این مکان دایر شده است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.