بیهوشی پس از سرگردانی در ارتفاعات

امدادگران هلال احمر جوان مفقود شده در خواف را پس از ۲ روز جست‌وجو پیدا کردند

بخشدار جلگه زوزن از توابع شهرستان خواف گفت: جوان مفقود شده اهل خواف، صبح امروز پس از ۲ روز جست‌وجو در ارتفاعات این شهرستان پیدا شد.

به گزارش شهروند آنلاین،غلامعلی صالحی سلامی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: این جوان خوافی در حالی که بیهوش شده بود بعد از ۲ روز جست‌وجو در ارتفاعات روستای باغ بخشی این شهرستان پیدا شد و برای درمان به مراکز درمانی انتفال یافت.

او ادامه داد: این فرد روز یکشنبه هفته جاری همراه با چهار نفر از دوستان خود برای جمع‌آوری داروهای گیاهی به ارتفاعات روستای باغ بخشی از توابع بخش جلگه زوزن خواف رفته بود که دوستان او هنگام برگشت متوجه مفقود شدن او شده‌‌بودند.

بخشدار جلگه زوزن خواف گفت: پس از اعلام مفقودی این جوان، گروه‌های امدادی هلال احمر محور شهید دشتی سپاه، ماموران انتظامی و نیروهای مردمی به سمت محل مدنظر اعزام شدند.

بخش جلگه زوزن با حدود ۳۰ هزار نفر جمعیت دارای ۲۳ روستا به مرکزیت شهر «قاسم آباد» یکی از بخش‌های شهرستان خواف است و در جنوب غربی مرکز این شهرستان قرار دارد.

مرکز شهرستان خواف با چهار بخش «جلگه زوزن، سلامی، سنگان و مرکزی» و ۱۲۳ کیلومتر مرز مشترک با کشور افغانستان در فاصله ۲۶۷ کیلومتری جنوب شرقی مشهد واقع است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.