سردار قاآنی: جبهه مقاومت امروز صاحب تصمیم و تشخیص است

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز مقاومت در سراسر منطقه هرکدام ساختار مستقل و مناسب خود را دارند و مرحله به مرحله رشد کرده‌اند و امروز تمام ارکان جبهه مقاومت در مسیر حق علیه باطل هستند.

به گزارش شهروند آنلاین، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی ‌در دیدار با خانواده ‌سردار وجیه‌الله مرادی‌ از پیشکسوتان فقید دفاع مقدس در بابلسر با بیان اینکه ‌”نیروی مقاومت اکنون در سطح منطقه صاحب تصمیم و تشخیص است.”، اظهار داشت: امروز مقاومت در سراسر منطقه هرکدام ساختار مستقل و مناسب خود را دارند و  مرحله به مرحله رشد کرده‌اند و امروز تمام ارکان جبهه مقاومت در مسیر حق علیه باطل هستند.

او به نقش سردار وجیه‌الله مرادی‌ از پیشکسوتان فقید دفاع مقدس ‌در پرورش نیروهای مقاومت اشاره کرد و افزود: ‌سردار مرادی جزو انسان‌های ارزشمند، خدمتگزار و بی‌نام‌ونشان بود و حدود 35 سال پیش مسئولیت سنگینی را در جبهه‌های جنگ داشت، منتهی خیلی از افراد حتی خانواده‌اش هم نمی‌دانند که ایشان یک مسئول مؤثر در جنگ بوده است.

فرمانده نیروی قدس سپاه با ابراز اینکه سردار مرادی در دوره دفاع از حرم جزو جلودارها بود، تصریح کرد: سردار مرادی جزو جایگاه‌هایی بود که در پرورش نیروهای مقاومت نقش مؤثری داشت.

فرمانده جبهه مقاومت، همرزم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از فرماندهان دوران دفاع مقدس و نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، جانشین یگان نیرو‌های مخصوص امام علی(ع)، از فرماندهان عالی‌رتبه مبارزه با تروریست و فرمانده دژبان کل سپاه پاسداران از سوابق سردار مرادی است./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.