آغاز پیش‌فروش سایپا برای طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده

پیش‌فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا برای متقاضیان طرح جایگزینی خودرو‌های فرسوده که از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شد تا ۲۶ خرداد ادامه دارد.

به گزارش شهروند آنلاین؛ متقاضیانی که در بهمن ماه سال گذشته با ثبت نام در این طرح، اطلاعاتشان را به ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودرو‌های فرسوده ارسال کرده‌اند و پس از درج مشخصات خودروی فرسوده، حائز شرایط مشارکت در این طرح بوده‌اند می‌توانند برای ثبت نام خودرو‌های عرضه شده در این طرح اقدام کنند.

در این طرح خودرو‌های اطلس، شاهین با گیربکس اتوماتیک و کوییک GXR-L با رینگ آلومینیومی و ترمز ESC با موعد تحویل مهرماه ۱۴۰۳ عرضه شده است.

متقاضیان پس از دریافت پیامک از سوی خودروساز می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی https://saipa.iranecar.com به انتخاب نوع خودرو، ثبت نام و واریز پیش‌پرداخت اقدام کنند.

براساس این گزارش؛ آغاز فرآیند ثبت نام پس از رویت و تایید اقرارنامه امکان‌پذیر بوده و حداکثر مهلت تکمیل فرآیند اسقاط و ارائه مدارک و مستندات لازم تا یک ماه قبل از موعد تحویل اعلامی (حداکثر تا پایان شهریور ۱۴۰۳) است و در صورت واریز وجه پیش‌پرداخت و نبود اقدام لازم برای اسقاط خودرو و اخذ تاییدیه فراجا و ستاد نوسازی در مهلت زمانی مذکور، ثبت نام و واریز وجه منتخبان باطل و مبلغ واریزی بدون پرداخت سود مشارکت و سود انصراف به حساب مشتری بازگردانده می‌شود./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.