ایران، ترکیه را هم از بحران خارج کرد!

تیم ملی والیبال ایران در هشتمین مسابقه خود در لیگ ملت‌های 2024 نتیجه را به ترکیه واگذار کرد.

به گزارش شهروند آنلاین؛ هفته دوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها 2024 از 15 خرداد در شهرهای کوکورا ژاپن (گروه سوم) و اوتاوا کانادا (گروه چهارم) آغاز شده ‌است و با 32 مسابقه در مدت 6 روز تا 20 خرداد پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت 6:30 دقیقه روز شنبه 19 خرداد در چهارمین دیدار خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف ترکیه کشور همسایه رفت و هر دو تیم برای کسب نخستین برد خود تلاش کردند که در نهایت ترکیه پیروز این جدال میان بدون بردها بود.

محمد طاهر وادی، امین اسماعیل نژاد، محمد ولی‌زاده، علیرضا فراهانی مصلح آبادی، میثم صالحی، میلاد عبادی‌پور و آرمان صالحی (لیبرو) ترکیب آغاز کننده تیم ایران در این مسابقه با هدایت پیمان اکبری بودند.

سدریک انارد سرمربی تیم ملی والیبال ترکیه هم این مسابقه را با ترکیب مورات ینی‌پازار، کان گوربوز، افه ماندیراجی، میرزا لاگومژیا، بدیرهان بولبول، فایک گونش و ولکان دونه(لیبرو) آغاز کرد.

شین موراناکا از ژاپن به عنوان داور اول و ماسیاس لوئیز جراردو  از مکزیک به عنوان داور دوم قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

این نخستین تجربه اکبری در سرمربیگری تیم ملی والیبال است و او پیش از این تجربه هدایت تیم ب کشورمان را در کارنامه خود به ثبت رسانده بود. براساس تصمیم رئیس فدراسیون والیبال روز گذشته موریس موتا پائز برکنار شد و اکبری جایگزین او شده و سرمربیگری تیم را برعهده گرفت. علی فتاحی، عبدالرضا علیزاده، نوید مشجری و محمد امین شاکری کادر تمام ایرانی اکبری در این دیدار بودند./فارس

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.