فرمانده کل سپاه:جامعه جوان، قدرتمند و شکست‌ناپذیر است

فرمانده کل سپاه جامعه جوان را جامعه‌ای قدرتمند، مستحکم و شکست‌ناپذیر دانست و گفت: جوان در هر جامعه‌ای شکل‌دهنده، ساخت شخصیت و هویت آن جامعه است.

به گزارش شهروند آنلاین، سرلشکر سلامی در همایش ملی جوانی جمعیت، با اشاره به سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) اظهار داشت: این روز بسیار خجسته را به همه حاضران در این مجلس شریف و نورانی تبریک می‌گویم. این دو معصوم (ع) تجسم واقعی سیمای قرآن عظیم و یک تصویر انسانی از فضایل و ارزش‌های متعالی هستند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه انسان شایسته سجده ملائک عالم است، ادامه داد: انسان زیباترین و کامل‌ترین مخلوق هستی است که خداوند متعال از روح خود در او دمید. انسان بستر دمیدن روحِ الهی در وجود خود است.

سرلشکر سلامی افزود: انسان شایستگی خلیفةاللهی و جانشینی خداوند بر زمین را پیدا کرده و این ارزش والایی است. همه آنچه که امروز به عنوان جامعه انسانی در جهان ملاحظه می‌کنید از خلقت آدم و هوا به دنیا آمدند و این اراده و سنت الهی است.

فرمانده کل سپاه گفت: بهانه‌هایی که بشر برای ازدواج نکردن و فرزندآوری می‌آوردند خدواند متعال به زیبایی پاسخ داده است. همه کسانی که ازدواج می‌کنند، وضع زندگی‌شان بهتر و پس از فرزندآوری برکات زندگی آنها نیز بیشتر می‌شود.

سرلشکر سلامی درباره لزوم جوانی جمعیت عنوان کرد: جامعه جوان، جامعه‌ای قدرتمند، مستحکم و شکست‌ناپذیر است و جوان در هر جامعه‌ای شکل‌دهنده، ساخت شخصیت و هویت آن جامعه است./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.