خواهان‌های خارجی برای پهپادهای ایرانی

امیر واحدی: بسیاری از کشورها خواهان پهپادهای ایرانی شده‌اند

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی ارتش، در کنار سایر نیروهای مسلح، توانسته پهپادهای مختلف با بردهای گوناگون تولید کند و بسیاری از کشورها خواهان خرید پهپادهای ایرانی هستند.

به گزارش شهروند آنلاین، امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در پایگاه شهید یاسینی، از بخشهای مختلف این یگان بازدید کرد.

او در جمع کارکنان گردان پهپادی پایگاه شکاری شهید یاسینی اظهار داشت: کشور ما دارای یک موقعیت ممتاز و راهبردی است که در طول تاریخ همواره با تهدیدهای زیادی روبه‌رو بوده است.

امیر سرتیپ واحدی با بیان اینکه نیروی هوایی ارتش به لحاظ تجهیزات و انسجام درونی به پیشرفت‌های بسیار خوبی رسیده است، افزود: شما جوانان انقلابی باید با تلاش و کوشش توانایی خود را در زمینه نظامی به شدت تقویت کنید.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر اینکه ایران اسلامی در حوزه پهپادی پرچمدار است، خاطرنشان کرد: نیروی هوایی ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح تاکنون توانسته پهپادهای مختلف با بردهای گوناگون تولید کند و بسیاری از کشورها خواهان خرید پهپادهای ایرانی هستند.

او همچنین در جمع سربازان این پایگاه گفت: دوران جوانی ضمن اینکه فرصت بزرگی برای فرد و جامعه است، افزود: جوانی نعمتی بزرگ اما در معرض تهدید است که مراقبت از این نعمت ارزشمند بسیار ضروری است.

فرمانده نیروی هوایی ارتش اظهار کرد: نیروی جوان مستعد، هم به جامعه و هم در ادامه به تمدنسازی کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران کمک خواهد کرد.

او ادامه داد: حضور گسترده جوانان در صحنه های مختلف و ادوار مختلف انقلاب، گویای علاقه آنها به کشور عزیزمان است و شما فرزندان ایران با امید و ایمان به آینده و به فضل خداوند، با نقش آفرینی در انتخابات پیش رو، اقتدار خود را به رخ جهانیان خواهید کشید.

دیدار با فرمانده منطقه پدافند هوایی شهید بوشهر

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه بازدید از پایگاه شهیدیاسینی بوشهر، با امیر سرتیپ دوم رضا کلهری فرمانده پدافند هوایی شهید عبدالرضا بوشهریان دیدار کرد.

او در این دیدار، گفت: پدافند هوایی ارتش در هر عرصه ای موثر و تعیین کننده بوده و سرافرازانه از عهده ماموریت های محوله برآمده است.

امیر سرتیپ خلبان واحدی در ادامه افزود: بی‌شک تعامل و همکاری‌های ارزشمند نیروهای مسلح، موجب ارتقای توان رزم و سدی در مقابل نفوذ دشمن خواهد بود و طی سالیان، این همکاری به صورت گسترده وجود داشته است./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.