وقوع جنایت النصیرات با پوشش کمک‌رسانی!

انتقاد سازمان ملل از کشتار بیش از ۲۰۰ فلسطینی

گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در سرزمین‌های اشغالی گفت: آزادی اسرای اسرائیلی نباید به قیمت کشتن بیش از ۲۰۰ فلسطینی و زخمی کردن بیش از ۴۰۰ نفر دیگر منجر و از کامیون کمک‌رسانی برای این جنایت استفاده شود.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل در سرزمین‌های اشغالی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی از اسرای خود برای مشروعیت‌بخشی به قتل و کشتار فلسطینیان در غزه و به گرسنگی کشاندن آنها بهره می‌برد و در عین حال، تجاوزات و جنایات علیه فلسطینیان در دیگر مناطق اشغالی را هم شدت می‌بخشد.

فرانچسکا آلبانز در پیامی در شبکه ایکس نوشت: آزادی اسرای اسرائیلی نباید به قیمت کشتن بیش از ۲۰۰ فلسطینی و زخمی کردن بیش از ۴۰۰ نفر دیگر انجام گیرد و یا از کامیون کمک‌های بشردوستانه به عنوان پوششی برای این جنایت استفاده شود.

آلبانز گفت: رژیم صهیونیستی می‌توانست از ۸ ماه پیش همه اسرای خود را سالم از طریق توافق مبادله اسرا آزاد کند همانگونه که اولین مرحله مبادله اسرا هم انجام شد، اما این رژیم با توافق مخالفت کرد تا به ویرانگری و کشتار بیشتر در غزه ادامه دهد و این بیانگر تصمیم واضح این رژیم برای نسل‌کشی علیه ملت فلسطین است.

در همین راستا، معاون دبیر کل سازمان ملل در امور بشردوستانه تاکید کرد: صحنه‌های قتل و کشتار در النصیرات ثابت کرد که جنگ هر لحظه وحشتناک‌تر می‌شود./خبرگزاری صدا و سیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.