خدمت‌رسانی به ۵۲۰۰ بهره‌ور روستاها و محلات کمتر برخوردار در لرستان

مدیرعامل جمعیت هلال ‌احمر لرستان از ارائه خدمات درمانی به بیش از 5200 بهره‌ور ساکن در روستاها و محلات کم‌برخوردار این استان خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر؛ محمد قدمی، مدیرعامل جمعیت هلال ‌احمر لرستان، گفت: 13 کاروان‌ سلامت با مشارکت داوطلبانه پزشکان متخصص، عمومی و پیراپزشکان جمعیت هلال ‌احمر لرستان، در روستاهای محروم و محلات کمتر برخوردار طرح ۲۰۲۰ در سراسر استان برگزار شد.

او افزود: در راستای ارتقای سطح سلامت، بهداشت و آگاهی عمومی ساکنان و اهالی این مناطق و محلات، پزشکان عمومی و متخصص، کارشناسان پیراپزشکی، آموزشی، مشاوره و نیز داوطلبان به ارائه خدمات متنوعی شامل ویزیت رایگان، مامایی، مددکاری اجتماعی، مشاوره، تست غربالگری فشارخون و قندخون، آموزش امداد و کمک‌های اولیه، آموزش مهارت‌های زندگی و… پرداختند و در مدت یک شبانه‌روز حضور دست اندرکاران کاروان‌های سلامت در مناطق جامعه هدف، در مجموع به ۵۲۰۰ نفر بهره‌ور خدمت رسانی شد.

قدمی تصریح کرد: توزیع ۴۰۰ بسته‌ معیشتی و ۲۵۰ بسته بهداشتی بین خانوارهای نیازمند، از دیگر خدمات کاروان‌های سلامت در مناطق و محلات کمتر برخوردار بود./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.