انهدام تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی توسط حزب‌الله

حزب‌الله لبنان از منهدم کردن تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی در پادگان «رامیم» در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از شبکه المیادین، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که در حمایت از مردم غزه و در پاسخ به تجاوزهای رژیم صهیونیستی به روستاهای جنوب لبنان به ویژه منطقه عیترون، رزمندگان مقاومت اسلامی امروز با سلاح مناسب یک ساختمان در شهرک «آویویم» را که نظامیان صهیونیست از آن استفاده می‌کردند، هدف قرار دادند و این ساختمان به طور مستقیم مورد اصابت قرار گرفت.

حزب‌الله لبنان در بیانیه دیگری تاکید کرد که ساعت ۱۱:۰۰ صبح امروز تجهیزات جاسوسی رژیم صهیونیستی در پادگان رامیم را نیز با سلاح مناسب هدف قرار داده و آنها را منهدم کرده است.

ساعاتی پیش نیز حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از مردم نوار غزه و پشتیبانی از مقاومت و همچنین در پاسخ به تجاوز ارتش رژیم صهیونیستی به روستاهای جنوب لبنان به ویژه دو روستای حولا و شبعا، مجاهدان مقاومت اسلامی لبنان دو ساختمان در شهرک المناره را که نظامیان صهیونیست در آن مستقر بودند، با سلاح مناسب هدف قرار دادند.

حزب‌الله افزود: این دو ساختمان به طور مستقیم هدف قرار گرفت و نظامیان دشمن کشته و زخمی شدند.

حزب‌الله لبنان در چند ماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق و فرار آنها شده است./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.