جزئیات مهمانی بزرگ غدیر در پایتخت

مهمانی بزرگ غدیر امسال نیز در حد فاصل خیابان دماوند تقاطع سبلان تا میدان آزادی از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برگزار می‌شود.

به گزارش شهروند آنلاین، مهمانی بزرگ غدیر امسال در حد فاصل خیابان دماوند تقاطع سبلان تا میدان آزادی از ساعت 16 تا 22 برگزار می‌شود.

زارع، سخنگوی این مراسم مردمی در این باره گفت: سیاست‌های راهبری مهمانی غدیر عبارتند از تکثیر و تعمیم حرکت به همه استان‌ها و اکثر شهرستان‌های کشور،تعمیم الگوی جشن غدیر تهران به عرصه بین‌الملل و کشورهای اسلامی، تمرکز ویژه بر تولید و توزیع محتواهای فاخر و جذاب در جشن، تلاش در جهت مشارکت‌جویی بیشتر مردمی در قالب طراحی و اجرای خرده‌پویش‌های مردمی،خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها (برنامه‌های ویژه و هیجان‌انگیز) و ویژه‌برنامه‌ها.

او افزود: امسال با استقبال بالای مواکب مردمی مواجه هستیم، طوری که نسبت به سال گذشته 30 درصد افزایش یافته است. 2200 موکب خدمت‌رسان و فرهنگی در این برنامه حضور دارند. همچنین بزرگ‌ترین شهر اسباب ‌بازی خیابانی دنیا در طول 12 کیلومتر در مراسم غدیر پیش‌بینی شده است.

زارع از دیگر برنامه‌های مهمانی 10 کیلومتری غدیر را پویش هدیه اسباب بازی معرفی کرد و گفت: در این پویش اهدای اسباب ‌بازی از طرف بچه‌های تهران به کودکان غزه و مناطق کمتربرخوردار کشور انجام می‌شود.

او افزود:پویش لقمه میلیونی از دیگر پویش‌هاست. در این پویش، لقمه‌های غذا در منزل تهیه می‌شود و جهت توزیع در روز عید غدیر به مواکب اعطا می‌شود. پویش نوجوانان خادم غدیر از دیگر پویش این برنامه است. از دیگر سو اسیج‌های ویژه در مسیر با پخش زنده از صداوسیما در میدان امام حسین (ع)، میدان فردوسی، میدان انقلاب و میدان آزادی بر پا است./تسنیم

انتهای‌پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.