واکنش‌های منفی به کنشگری انتخاباتی

انتقاد اصلاح‌طلبان از پزشکیان: شبیه احمدی نژاد عمل می‌کند

پس از پخش اولین برنامه تبلیغاتی مسعود پزشکیان، برخی حامیان سیاسی او به نحوه کنش‌گری و اظهارات این کاندیدای انتخابات ریاست‌ جمهوری واکنش‌های منفی نشان دادند.

به گزارش شهروند آنلاین، با شروع برنامه‌های تبلیغاتی کاندیداهای انتخابات ریاست‌ جمهوری، واکنش‌ها به عملکرد 6 نامزد نهایی انتخابات در فضای مجازی بویژه از سوی طرفدارانشان داغ شده است.

مسعود پزشکیان که گزینه اجماعی جبهه اصلاحات به عنوان تشکل انتخاباتی اصلاح‌طلبان به حساب می‌آید، در اولین برنامه تبلیغاتی خود شامگاه دوشنبه (21 خرداد) در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری که به شکل زنده از شبکه دو سیما پخش می‌شد، در پاسخ به این سوال که برنامه او برای تحقق برنامه‌های بالادستی از جمله برنامه هفتم توسعه چیست، گفت: سیاست‌های کلی مقام معظم رهبری مشخص است و هر دولتی که روی کار می‌آید باید برنامه هفتم توسعه را بر مبنای سیاست‌های کلی ابلاغی از سوی رهبر انقلاب اجرایی کند.

او همچنین در سخنان خود بارها بر روی ادامه اجرای برنامه‌های دولت فعلی در کنار اصلاح ایرادات و نواقص مسیر این دولت تاکید کرد. مساله‌ای که به نظر می‌رسد به مذاق طرفداران سیاسی این کاندیدای انتخاباتی خوش نیامده و از روز گذشته شاهد واکنش‌های منفی آنها در فضای مجازی بودیم.

در یکی از این واکنش‌ها «جواد امام» سخنگوی جبهه اصلاحات با انتشار مطلبی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی ایکس، با انتقاد از اظهارات پزشکیان در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری نوشت: «ضمن حمایت از آقای دکتر مسعود پزشکیان به ‌عنوان یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب، باید گفت سخنان شب گذشته ایشان در گفت‌و‌گوی خبری موجب گلایه بسیاری از علاقه‌مندان گردید».

او در ادامه مطلب خود ضمن کنایه به مسعود پزشکیان، ابراز امیدواری کرد که او در برنامه‌های تبلیغاتی آتی به‌ جای توجه به پایگاه رأی “دولت معجزه هزاره سوم” از ادبیات متناسب با انتظارات اکثریت منتقد برای به میدان آوردن آرای خاموش استفاده کند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.