جزئیات طرح عملیاتی پلیس برای رصد انتخاباتی

تخریب، توهین، دروغ و شایعه‌پراکنی ممنوع

رئیس پلیس فتا فراجا از اجرای طرح عملیاتی پلیس فتا در ۳۴ کارگروه در سراسر کشور با هدف رصد جریانات مرتبط با چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین، سردار وحید مجید روز چهارشنبه اظهار داشت: با هدف اجرای ماموریت‌های ذاتی و محوله پلیس فتا، رصد جریانات مرتبط با برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سراسر کشور در ۳۴ کارگروه ویژه عملیاتی در حال اجرا است .

این مقام ارشد سایبری ادامه داد: پلیس فتا مطابق با شرح وظایف ابلاغی و تعیین شده همه جریانات را رصد کرده و در صورت مشاهده موارد مجرمانه نظیر تخریب، توهین، دروغ و شایعه‌پراکنی وهر گونه اقدام در حوزه جرایم ویژه انتخاباتی با متخلفان و مجرمان برابر قانون برخورد خواهد کرد.

رئیس پلیس فتا فراجا تصریح کرد: در ایام کنونی منتهی به برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پلیس فتا در راستای اجرای وظایف و ماموریت‌های محوله با وزارت کشور، دادستانی و سایر نهادهای ذی نفع در راستای ارتقاء امنیت در فضای مجازی تعامل و ارتباط تنگاتنگ برقرار است.

به گزارش ایرنا، انتخابات زودهنگام چهاردهمین دوره ریاست جمهوری برای انتخاب نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران هشتم تیرماه در سراسر کشور و سفارتخانه‌ها و نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در سایر کشورها برگزار می‌شود. مسعود پزشکیان؛ حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی؛ سعید جلیلی؛ علیرضا زاکانی؛ محمدباقر قالیباف و سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی ۶ نامزد تایید صلاحیت شده در این انتخابات هستند که از ۲۲ خردادماه تبلیغات آنها آغاز شده است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.