جبران اُفتِ قیمت خودروها

بهادری‌ جهرمی: کسر قیمت ناشی از خسارت و تصادفات مشمول حمایت‌های بیمه‌ای شد

سخنگوی دولت گفت: شرکت‌های بیمه‌گر مکلف شدند بدون دریافت حق بیمه اضافه، کسر قیمت ناشی از خسارت و تصادف را مشمول حمایت‌های بیمه‌ای کنند.

به گزارش شهروند آنلاین،علی بهادری‌جهرمی روز چهارشنبه و در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت: ۳ آیین‌نامه تکلیفی بودجه بررسی شد. تاکنون ۱۳ آیین‌نامه تکلیفی قانون بودجه ۱۴۰۳ تصویب نهایی شده یکی از آنها درباره تبلیغات رسانه‌ای و فضای مجازی دستگاه‌های اجرایی بود که شفافیت در زمینه تبلیغات دستگاه‌های اجرایی حاکم می‌شود.

او افزود: با اصلاح آیین‌نامه مقررات صادرات و واردات، موافقت شد که جلوی رسوب کالا در گمرکات و بنادر گرفته شده و برای بنادر مقرراتی پیش‌بینی شود.

سخنگوی دولت عنوان کرد: معاون علمی و فناوری رئیس‌ جمهور عضو کارگروه ماده یک مقررات صادرات و واردات شد تا از شرکت‌های دانش‌بنیان در بخش صادرات و واردات حمایت شود و در کالاهای مشابه با دانش‌بنیان‌ها رقابت نشود.

بهادری‌ جهرمی بیان کرد: با اصلاح آیین‌نامه بیمه اجباری شخص ثالث از این به بعد خسارت‌هایی که منجر به کسر قیمت یا افت قیمت وسایل نقلیه می‌شود مشمول تکالیف شرکت‌های بیمه‌گر می‌شود. تا پیش از این چنین پوششی داده نمی‌شد و شرکت‌های بیمه‌گر این خسارات را نمی‌دادند و بیمه‌گر حق ندارد بیمه مضاعف از بیمه‌گذار برای افت قیمت وسایل نقلیه بگیرد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.