رئیسی:نامه رهبر انقلاب نشان داد جبهه مقاومت تا آمریکا پیش رفته است

فرزند شهید رئیسی گفت: پیام رهبر انقلاب به دانشجویان آمریکایی در آن شرایط، روح تازه و جدیدی به مقاومت بخشید. این پیام حاوی این بود که جبهه مقاومت تا آمریکا پیش رفته است.

به گزارش شهروند آنلاین، ریحانه سادات رئیسی فرزند رئیس‌ جمهور شهید در افتتاحیه نشست تبیین نامه رهبر انقلاب به جوانان آمریکایی در دانشگاه تهران با یاد و خاطره شهدای خدمت درباره ویژگی‌های رئیس جمهور شهید گفت: هرچه جایگاه شهید‌ رئیسی در حاکمیت بالاتر رفت، تقوای سیاسی ایشان نیز بیشتر شد. این مساله نکته مهمی است که نیاز است کاندیداها و نامزدهای انتخاباتی به خصوص افرادی که دنبال پیروی از دولت سیزدهم هستند به آن توجه کنند.

او با اشاره به اینکه به گفته شهید رئیسی عدل در کتاب‌ها و نوشته‌ها نیست و عمل کردنی است، گفت: کاتالیزور علم  برای رسیدن به واقعیت رعایت عدالت است و‌ اگر کسی می‌خواهد پیرو راه شهدا باشد راه آن عدالت است و باید این مساله را مورد توجه قرار دهد. چیزی که ضعف دنیا در این‌ زمینه است علم عدالت محور است.

فرزند شهید رئیسی با اشاره به انتشار فیلمی از حضور سالهای گذشته شهید رئیسی در 16 آذر در جمع دانشجویان دانشگاه تهران در این مراسم گفت: بنده به واسطه اینکه دانشجوی دانشگاه تهران بودم به ایشان توصیه کردم در دانشگاه تهران حضور پیدا نکنند و گفتم اینجا اذیت می‌شوید اما نهایتا حضور پیدا کردند. یکی از ویژگی‌های ایشان در مدیریت شجاعتشان بود.

او افزود: در مسائل جهانی نیز شجاعانه از اسلام حمایت می‌کردند. در گفت‌وگوی‌شان با پاپ در خصوص حوادث غزه به معنی واقعی کلمه شجاعانه و قاطعانه از اسلام و غزه حمایت کرد و یک گفت‌وگوی پرچالش با پاپ داشت.

فرزند شهید رئیسی در ادامه گفت: علم برای تبدیل شدن به عمل به شجاعت،عدالت و تقوا نیاز دارد.

هانیه سادات رئیسی، فرزند دیگر شهید رئیسی نیز در این مراسم ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه تهران برای نامگذاری سالن اجلاس این دانشگاه به نام شهید رئیسی گفت: امیدواریم منش، روحیه و رویکرد ایشان در حکمرانی کشور و دانشگاه‌ها ترویج پیدا کند و به نامگذاری‌ها اکتفا نشود.

او با اشاره به اینکه شهادت رئیس جمهور قلبهای بسیاری را به درد آورد و به خصوص مردم محور مقاومت را نگران و ناراحت کرد، گفت: پیام رهبر انقلاب به دانشجویان آمریکایی در آن شرایط، روح تازه و جدیدی به مقاومت بخشید. این پیام حاوی این بود که جبهه مقاومت تا آمریکا پیش رفته و مردم ایران همواره و در هر شرایطی از مقاومت و محور مقاومت غافل نخواهد شد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.