شرط داشتن ایران قوی

امیر دریادار سیاری:دشمن امروز جرأت تهدید و اقدام نظامی علیه ایران را ندارد

معاون هماهنگ کننده ارتش با تاکید بر اهمیت حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو،گفت: انتخابات پرشور و با مشارکت بالا موجب ارتقای قدرت بازدارندگی و امنیت بیش از پیش در حوزه امنیت کشور و مرز‌ها می‌شود.

به گزارش شهروند آنلاین، امیر دریادار سیاری در اولین همایش مسئولان روابط عمومی ارتش با اشاره به قدرت بازدارندگی نیرو‌های مسلح، گفت: بازدارندگی یعنی اینکه ما این‌قدر توان نظامی داشته باشیم که کسی جرأت تعرض به این آب و خاک را نداشته باشد.

معاون هماهنگ کننده ارتش افزود: این بازدارندگی از دو عامل قدرت سخت و قدرت نرم تشکیل شده است، ما در قدرت سخت در این کشور با وجود همه محدودیت‌ها و تحریم‍ها به جایگاه بسیار خوبی رسیده‌‍ا‌یم بطوری که دشمن امروز جرأت تهدید و اقدام نظامی علیه ما را ندارد. اما در حوزه قدرت نرم دشمن می‌خواهد با تسلط بر مغز‌ها و قلب‍ها به پیروزی برسد؛ لذا ما امروز به شدت درگیر جنگ نرم، جنگ ترکیبی و جنگ شناختی با دشمن هستیم.

امیر دریادار سیاری در ادامه با اشاره به اینکه وقتی دشمن بر قلب‍ها و مغز‌ها مسلط شد،عقاید و باور‌ها و در نهایت رفتار ما را تغییر خواهد داد، گفت: دشمن باید بداند در مؤلفه قدرت نرم ما بسیار توانمندیم. رهبر معظم انقلاب استقامت و انگیزه بالای مردم ایران در حادثه اخیر و مشایعت خدمتگزاران خود و شهدای والامقام اهل خدمت را نشان‌دهنده این دانستند که مردم عزیزمان به این انقلاب دلبستگی دارند و این امر نشان‌دهنده قدرت نرم بالای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش در ادامه با تاکید بر اهمیت انتخابات پیش رو، گفت: ملت ما با حضور پر شور و گسترده در انتخابات هشتم تیرماه، قدرت خود را به استکبار جهانی نشان خواهد داد و به فرموده امام خامنه‌ای انتخابات وسیله تحقق آرمان‌ها و کندکننده حربه‌های دشمن و مایه رشد مردم و نشان‌دهنده عزم و اراده و اقتدار و بصیرت مردم انقلابی ایران اسلامی است.

امیر دریادار سیاری با بیان اینکه دشمن می‌خواهد جوانان ما را از بحث اصلی کشورمان که همان انتخابات است دور کند، گفت: انتخابات پرشور و با مشارکت بالا موجب ارتقای قدرت بازدارندگی و امنیت بیش از پیش در حوزه امنیت کشور، قدرت چانه‌زنی مسئولان ما در مجامع بین‌المللی و خنثی شدن توطئه‌های دشمنان خواهد شد و این امر به دست تک تک آحاد مردم کشور عزیزمان اتفاق خواهد افتاد و اگر ایران قوی می‌خواهیم باید روز هشتم تیر با قدرت در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنیم./خبرگزاری صداوسیما

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.