قالیباف:کیک اقتصاد را بزرگ می‌کنیم

محمدباقر قالیباف گفت: در دولت خدمت و پیشرفت کیک اقتصاد را همراه با عدالت بزرگ می‌کنیم.

به گزارش شهروند آنلاین،‌محمدباقر قالیباف کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع مسئولان ستادهای شهرستانی گفت: هر کدام از شما بدون تردید خودتان یک انسان ستاد هستید. چطور می‌گویند انسان رسانه، هر نفر شما یک ستاد موثر و متحرک هستید که می‌توانید اثرگذاری کنید.

او افزود: همه را بسیج کنیم اول برای مشارکت، دوم برای یک تصمیم‌سازی خوب برای مردم عزیزمان که در این شرایط سخت به هر حال می‌خواهند از بین شش نفر یکی را انتخاب کنند.

قالیباف ادامه داد: تبیین این موضوع بسیار مهم است و این از دست شما عزیزان بر می‌آید. اگر برای خودتان حجتی پیدا شده است آن را بتوانید به دیگران هم منتقل کنید.

قالیباف تصریح کرد:همه ما می‌دانیم بارها گفتیم در قانون اساسی ما و در قوانین ما و در مردم‌سالاری دینی اگر اشکالاتی در اداره کشور در بخش‌های مختلف داریم نزدیک‌ترین پنجره برای تغییر و تحول که بتوانیم نقاط قوت را تقویت کنیم و نقاط ضعف را به نقطه قوت تبدیل کنیم فقط کوتاه‌ترین راه و موثرترین راه از طریق انتخابات است.

سند برنامۀ پنج‌سالۀ پیشرفت حاصل همکاری مجلس انقلابی و دولت مردمی است

او افزود: مجلس دوازدهم سال اول، دولت سال اول کارشان خواهد بود. سند برنامۀ پنج‌سالۀ پیشرفت حاصل همکاری مجلس انقلابی و دولت مردمی است.‌

قالیباف تأکید کرد: همه چیز برای یک حرکت و برای یک تحول و برای اینکه نشان بدهیم جبهه انقلاب می‌تواند بر مشکلات فائق بیاید و قدرت حل مساله دارد در یک قدمی من و شماست.

او گفت: تردید نکنید همسنگران و همرزمان ما در دوران دفاع مقدس و شهدای مقاومت امروز همه روحشان حاکم بر عمل ماست ناظر بر عمل ماست.

قالیباف اظهار کرد: آن بخشی از مردم  که امروز در فقر هستند آنها نمی‌توانند از ما بپذیرند که صبر کنیم تا کاری کنیم پیشرفت اتفاق بیفتد که بعد بیایم و مشکل را حل کنیم این نمی‌شود.

او ادامه داد: در بحث خدمت یعنی توجه به قشر محروم باید لحظه‌ای درنگ نکنیم و قادر هستیم این کار را انجام بدهیم.

او افزود: در جای جای برنامه هفتم  این مورد پیش‌بینی شده است ./فارس

پایان پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.