چرا پرواز عسلویه به تهران برگشت خورد؟

مدیر فرودگاه خلیج فارس عسلویه با اشاره به درخواست بازگشت خلبان پرواز عسلویه به تهران پس از ۲۰ دقیقه برخاستن به فرودگاه مبدأ با ۱۳۴ مسافر گفت: پس از رفع اشکال فنی در چرخ‌ها هواپیما بدون مسافر به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران پرواز کرد.

به گزارش شهروند آنلاین،مجید حاجوند در گفت‌وگو با تسنیم در عسلویه با اشاره به بازگشت مجدد پرواز عسلویه به تهران به فرودگاه مبدأ اظهار داشت: هواپیما ساها با شماره پرواز 185 و 134 نفر مسافر، ساعت 19:40 دقیقه فرودگاه خلیج فارس عسلویه را به مقصد تهران ترک کرد و ساعت 20:55 دقیقه خلبان این هواپیما خواستار برگشت به فرودگاه خلیج فارس عسلویه شد.

او نقص فنی چرخ‌های هواپیما را علت بازگشت مجدد هواپیما به فرودگاه عسلویه دانست و بیان کرد: اشکال در نشانگر چرخ سمت راست هواپیما باعث شد که خلبان مجدداً به فرودگاه بین‌المللی خلیج‌فارس عسلویه اعلام فرود کند.

مدیر فرودگاه خلیج فارس عسلویه ادامه داد: پس از فرود 134 مسافر این پرواز از هواپیما پیاده شدند و پس از رفع مشکل، هواپیما ساعت 22:30 دقیقه بدون مسافر به مقصد فرودگاه مهرآباد تهران پرواز کرد و ساعت 24 به سلامتی در فرودگاه مهرآباد تهران به زمین نشست.

حاجوند علت پیاده کردن مسافران و پرواز هواپیما بدون مسافر را رعایت استانداردهای بین‌المللی و ایمنی مسافران دانست و بیان کرد: مسافران صبح امروز با یک هواپیمای دیگر از عسلویه به تهران منتقل شدند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.