مقاومت؛تنها گزینه مردم غزه

بسته خبری ویژه تحولات در غرب آسیا

یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری و درگیری مسلحانه شدید در منطقه و بمباران منازل مسکونی در شمال نوار غزه که منجر به شهادت و زخمی ‌شدن ده‌ها تن از غیرنظامیان در این منطقه شده است، از مهمترین تحولات بامدادی نوار غزه است.

به گزارش شهروند آنلاین، جنگنده‌های رژیم اسرائیل بامداد امروز شنبه مناطق مسکونی در شمال نوار غزه را به‌شدت بمباران کردند که بر اثر آن تا این لحظه 19 نفر شهید و ده‌ها تن مجروح شده‌اند و منابع بیمارستانی از احتمال افزایش شمار شهدا خبر دادند.

ارتش رژیم اسرائیل علی‌رغم دست‌وپازدن‌ها در جنوب نوار غزه، با تشدید تنش در شمال لبنان اعلام کرد که حملاتش به رفح نهایتاً تا دو هفته دیگر به پایان می‌رسد.

یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری

نظامیان رژیم اسرائیل بامداد امروز شنبه به مناطقی در کرانه باختری از جمله جنین یورش بردند که این یورش منجر به درگیری مسلحانه بین مبارزان مقاومت فلسطین با نظامیان اشغالگر اسرائیلی در شهرک برقین در جنین شد.

19 شهید و بیش از 50 مجروح در بمباران خانه‌های فلسطینیان در غزه

جنگنده‌های رژیم اسرائیل بامداد امروز شنبه چند خانه را در محله‌های شجاعیه و التفاح، واقع در شهر غزه بمباران کردند. منابع پزشکی اعلام کردند بر اثر این جنایت 19 نفر شهید و بیش از 50 نفر هم مجروح شدند. شماری از شهدا و مجروحان کودک هستند.

تظاهرات گسترده در شهر طنجه در مراکش در حمایت از غزه و فلسطین

شهرهای مغرب از جمله طنجه برای چندمین روز متوالی شاهد تظاهرات ضدصهیونیستی و همبستگی با مردم فلسطین در غزه بود، مغربی‌ها به خیابان‌ها آمدند و خواهان قطع روابط با رژیم اسرائیل شدند.

درگیری شدید مقاومت با اشغالگران اسرائیلی در غرب رفح

مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین گزارش داد که مبارزان مقاومت فلسطین در مناطق غربی شهر رفح در جنوب نوار غزه وارد درگیری‌های شدیدی با نظامیان اشغالگر اسرائیلی شدند./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.