جایگاه قالیباف در نظرسنجی‌ها

نیکزاد: رفع ناترازی انرژی اولویت اصلی ستاد انرژی قالیباف است

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: در ستاد مرکزی انرژی آقای قالیباف، باید اولویت اصلی ما بر رفع ناترازی انرژی باشد و راهکارهای کارشناسی ارائه کنیم زیرا در غیر این صورت کشور به بن‌بست می‌رسد.

به گزارش شهروند آنلاین، عصر دیروز نخستین همایش ستاد مرکزی انرژی قالیباف با حضور مدیران و کارکنان صنایع نفت، پتروشیمی، برق و آب و با سخنرانی علی نیکزاد رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف، فریدون حسنوند رئیس ستاد انرژی قالیباف، شوشتری مشاور قالیباف و تعداد زیادی از مدیران و کارشناسان صنعت انرژی کشور، برگزار شد.

در این همایش ابتدا علی نیکزاد با اشاره ویژگی‌های شخصیتی محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری عنوان کرد: فردی می‌تواند راه رئیس‌ جمهور شهید ما را ادامه دهد که متدین و کارآمد باشد و این دو ویژگی در کارنامه اجرایی قالیباف وجود دارد.

او افزود: قالیباف اعتماد راسخ به سربازی رهبر انقلاب را دارد و حکمرانی را بیش از همه می‌شناسد. ایران یک کشور نفتی است که نان مردم به توسعه صنعت نفت بستگی دارد.

نیکزاد تأکید کرد: بنده به آقای محرابیان وزیر نیرو گفتم که وظایف حوزه انرژی بسیار سنگین است و انتظارات از شما بالاست، به‌طوری که حتی اگر آب زمزم و برق ادیسون را هم برای مردم تأمین کنید تازه وظیفه اولیه خود را انجام داده‌اید.

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: در کمیته انرژی آقای قالیباف، باید اولویت اصلی ما بر رفع ناترازی انرژی باشد و راهکار‌های کارشناسی ارائه کنیم زیرا در غیر این صورت کشور به بن‌بست می‌رسد.

در ادامه این همایش، فریدون حسنوند رئیس ستاد انرژی قالیباف در همایش ستاد مرکزی انرژی اظهار داشت: ستاد انرژی قالیباف متعلق به یک فرد، جریان و گروه نیست و همه افراد می‌توانند برای توسعه صنعت نفت در ستاد همسنگر شهید قاسم سلیمانی همکاری کنند.

او اشاره کرد: بنده با 4 رئیس مجلس از آقایان کروبی، حدادعادل، لاریجانی و قالیباف همکاری کردم و شهادت می‌دهم که قالیباف از همه آنها بهتر و ترکیبی از اجرا و تقنین را در کارنامه دارد و هم‌اکنون در نظرسنجی‌ها اول است./انتهای پیام

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.