جزئیات درگیری مرزبانان با گروهک تروریستی

فرمانده مرزبانی انتظامی گفت: مرزبانان غیور استان سیستان و بلوچستان در درگیری با گروهک تروریستی در مرزهای جنوب ‌شرق، ضمن ممانعت از ورود آنها به داخل کشور، مقادیر قابل‌ توجهی مواد منفجره و غیره کشف کردند.

به گزارش شهروند آنلاین، سردار احمدعلی گودرزی در تشریح موفقیت مرزبانان استان سیستان و بلوچستان در درگیری با گروهک تروریستی، اظهار داشت: با توجه به حساسیت‌های ایام پیشِ ‌رو در کشور، اعضای گروهک تروریستی به‌ منظور اقدامات خرابکارانه قصد ورود به کشور از طریق مرزهای شهرستان سراوان را داشتند که با هوشیاری و تیزبینی مرزبانان انتظامی در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.

فرمانده مرزبانی انتظامی کشور با اشاره به درگیری مسلحانه مرزبانان با گروهک تروریستی، افزود: در این درگیری سنگین مسلحانه که با هوشیاری و شجاعت مرزبانان دلاور همراه بود، بر اثر آتش سنگین مرزداران تعدادی از این گروهک تروریستی زخمی شدند و با متواری شدن از ورود آنها به کشور ممانعت شد.

فرمانده مرزبانی فراجا ادامه داد: از این گروهک تروریستی مقادیر قابل ‌توجهی مواد منفجره C4، یک فتیله باروتی، 13 عدد چاشنی الکترونیکی، یک عدد مدار الکترونیکی، 15 عدد باطری قلمی، تعداد یک دستگاه دوربین سلاح ام16، یک تیغه خشاب و 251 عدد تیر جنگی کلاشینکف، 8 عدد تیر کلت، 5 عدد نارنجک جنگی ساخت کشور آمریکا، یک عدد نارنجک 40تکه و یک دستگاه ارتباطی بیسیم کشف شد.

سردار گودرزی بیان کرد: مرزبانان دلاور انتظامی کشور با هوشیاری و آمادگی عملیاتی و رزمی با ورود گروهک‌های تروریستی به حریم ایران اسلامی قاطعانه برخورد خواهند کرد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.