هشدار سفارت ایران درباره رویداد 8 تیر در رُم

سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا تاکید کرد: هموطنان با هوشیاری و حضور گسترده در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر ماه سال جاری در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم و سرکنسولگری در میلان، مانع از بهره‌برداری جریانات معاند و مزدبگیران و خائنین شوند.

به گزارش شهروند آنلاین، سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا در اطلاعیه‌ای خطاب به ایرانیان مقیم این کشور اعلام کرد: به اطلاع هموطنان عزیز مقیم ایتالیا می‌رساند که سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم در راستای وظایف سازمانی خود در قالب راهکارهای مختلف، اقدام به اطلاع‌رسانی در مورد زمان و مکان انتخابات آتی ریاست جمهوری و بیان اهمیت آن برای جامعه مخاطب کرده است. از جمله این اقدامات بهره‌گیری از ظرفیت اطلاع‌رسانی دانشگاه‌های ایتالیا در قالب همکاری‌های متقابل و سازنده است. دانشگاه‌های مذکور نیز با اقدامی مثبت و سازنده نسبت به این اطلاع‌رسانی اقدام کردند.

همچنین در این اطلاعیه آمده است: متاسفانه تعداد انگشت‌شماری از معاندین و خائنین به مملکت در قالب به اصطلاح “جامعه ایرانیان” که افکار عمومی ایتالیا به ویژه ایرانیان مقیم از عقبه خیانت آنها به خوبی آگاهی دارند با بهره‌گیری از ابزار کهنه سیاه‌نمایی و به منظور جلوگیری از حضور هموطنان عزیز جهت شرکت در انتخابات، از طرق مختلف متوسل به فشار و تهدید ایرانیان مقیم و دانشجویان عزیز شده‌اند.

همان طور که هموطنان گرامی و دانشجویان مقیم ایتالیا به عنوان قشر تحصیلکرده به خوبی آگاهی دارند، انتخاب، یک حق ملی است و این سفارت نیز تنها وظیفه اطلاع‌رسانی و برگزاری آنها را عهده‌دار است. از این رو از دانشجویان و سایر هموطنان عزیز درخواست دارد با هوشیاری و حضور گسترده در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری در هشتم تیر ماه سال جاری در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در رُم و سرکنسولگری در میلان، مانع از بهره‌برداری جریانات معاند و مزدبگیران و خائنین شوند./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.