آمادگی کادر درمان هلال ‌احمر برای ارائه خدمات به زائران

حضور کاروان وقوف اضطراری در صحرای عرفات

رئیس جمعیت هلال ‌احمر با اشاره به آمادگی کادر درمان هلال ‌احمر برای ارائه خدمات به حجاج ایرانی از حضور کاروان زائران بیمار و افراد کم‌توان در قالب کاروان وقوف اضطراری در صحرای عرفات خبر داد.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال ‌احمر؛ دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال ‌احمر با اشاره به آمادگی کادر درمان این جمعیت در ایام تشریق گفت: در حال حاضر همه زائران ایرانی، در صحرای عرفات حضور دارند. برای ارائه خدمات بهتر یک بیمارستان صحرایی شامل سه بخش ویژه،بانوان و آقایان راه‎اندازی شده است.

او با اشاره به این که این بیمارستان دارای بخش‎های تخصصی، کلینیک تخصصی، آزمایشگاه، داروخانه و سونوگرافی است، ادامه داد: علاوه بر این، محل اسکان زائران به 9 مکتب تقسیم شده است و در این بخش‌ها کلینیک تخصصی با حضور پزشکان جمعیت هلال ‎‌احمر ایران، آماده ارائه خدمات هستند و درصورتی که زائران نیاز به ارائه خدمات بیشتری داشته باشند، به بیمارستان صحرایی منتقل می‏شوند.

کولیوند با بیان این که حال عمومی زائرانی که در بیمارستان‌های عربستان عمل جراحی داشتند، خوب است، افزود: کاروان وقوف اضطرای نیز، شامل زائرانی که در بیمارستان‎های عربستان عمل جراحی داشتند، در حال رسیدن به صحرای عرفات هستند تا در بیمارستان صحرایی و تحت حمایت و مشاوره کادر درمان جمعیت، اعمال خود را انجام دهند.

او ادامه داد: در مشعر نیز، دو مرکز با امکانات کامل آماده ارائه خدمات به زائران ایرانی است.

رئیس جمعیت هلال ‌‎احمر گفت: کادر درمان جمعیت هلال ‎احمر با تمام توان و ظرفیت، آماده ارائه خدمات به زائران هستند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.