چگونه گنبد آهنین به آبکش بدل شد؟

اذعان اسرائیل به شلیک بیش از پنج هزار موشک و راکت از لبنان به فلسطین اشغالی

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که حزب‌الله لبنان از هفتم اکتبر (۱۵ مهر ماه) گذشته تاکنون، بیش از پنج هزار راکت و موشک به طرف سرزمین‌های اشغالی فلسطین شلیک کرده است.

به گزارش شهروند آنلاین به نقل از خبرگزاری آناتولی، «دانیل هاگاری» افزود: برای بازگشت «اسرائیلی‌ها» به شمال، تلاش خواهیم کرد و این امر، غیر قابل مذاکره است.

سخنگوی ارتش رژیم اشغالگر افزود:حزب‌الله حملاتش علیه اسرائیل را تشدید کرده است.

هاگاری همچنین گفت: حملات فزاینده حزب‌الله ما را به لبه پرتگاهی می‌رساند که ممکن است افزایش تنش در سطح گسترده‌تری باشد و این افزایش ممکن است پیامدهای ویرانگری برای لبنان و منطقه داشته باشد.

به گزارش ایرنا، از ابتدای عملیات طوفان الاقصی در هفتم اکتبر (۱۵ مهر) گذشته تاکنون، حزب‌الله و برخی از گروههای مقاومت فلسطین در جنوب لبنان، مواضع نظامیان اشغالگر و شهرک‌های صهیونیست‌نشین در شمال فلسطین اشغالی را هدف حمله قرار داده‌اند.

هدف حزب‌الله لبنان از این عملیات، درگیر کردن بخش عمده‌ای از نظامیان صهیونیست در شمال فلسطین و کاهش فشار بر مقاومت در غزه بوده است.

این امر، باعث ناامن شدن شمال فلسطین اشغالی برای شهرک‌نشینان صهیونیست و فرار آنها از این منطقه شده است. به همین دلیل بخش‌های گسترده‌ای از این منطقه خالی از سکنه شده است و صهیونیست‌های اسکان داده شده در شهرک‌های نزدیک مرز با لبنان اعلام کرده‌اند حتی پس از پایان جنگ، حاضر به بازگشت به این مناطق نیستند./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.