نیکزاد: باید در جبهه انقلاب قبل از 8 تیر به نامزد واحد برسیم

رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف گفت: ما باید در جبهه انقلاب قبل از هشت تیر به کاندیدای واحد برسیم. ما از همین جا و در ستاد انتخاباتی آقای قالیباف اعلام می‌کنیم از مرز اخلاق خارج نمی‌شویم.

به گزارش شهروند آنلاین، بعد از ظهر امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ماه سید محمد جواد شوشتری قائم مقام ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف در افتتاحیه ستاد مرکزی جوانان، گفت: آقای قالیباف در دوران مدیریت‌شان در شهرداری بیش از ۷۸۰فرزندان  شهید را استخدام شهرداری کردند چون وظیفه خودمان می‌دانیم که از فرزندان شهدا حمایت کنیم.

او افزود:ما موسسه شهریاران جوان را در شهرداری تهران راه انداختیم. بسیاری از مدیران کشور الان می‌گویند ما از شهریاران جوان کار یاد گرفتیم.

او اظهار کرد: هیچ پروژه‌ای در شهرداری تهران نداشتیم که بیش از دو سال طول بکشد، اتوبان امام علی و نیایش و پل صدر بیش از دو سال طول نکشید. مقرون به صرفه نیست پروژه‌ای بیش از دوسال طول بکشد.

شوشتری در بخش پایانی با بیان اینکه حال و روز جوانان خوب نیست، گفت: در شهرداری تهران زیر ۳۴سال شهردار ناحیه می‌شد و هدفمان این بود که مدیرپروری برای کشور کنیم.

در ادامه این مراسم علی نیکزاد، رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف خاطرنشان کرد: اتفاقاتی افتاد سیدی از حرم امام رضا پرکشید و در قوه قضاییه قرار گرفت و در راس قوه مجریه قرار گرفت شماتت کردند بهتان زدند و گفتند نمی‌شود آنچه که شرط ما در مجلس برای دعوت از آقای رئیسی بود حکمرانی بر مبنای اخلاقی و دینی یعنی اینکه در سازمان ملل بروید قرآن ما را بالا ببرید شرط دیگر ما این بود که معضلات اقتصادی و اجتماعی را دولت حل کند.

او در ادامه گفت: اگر این دو گره باز می‌شد ما به نظام اسلامی و حکمرانی اسلامی نزدیک می‌شدیم. این سید رفت و وقتی سید رفت اردوگاه انقلاب باید خودش را پیدا می‌کرد که الان پنج نفر اعلام آمادگی کردند و اگر ساکت بنشینیم ‌ودر انتخابات مشارکت نداشته باشیم قطعا خون به دل خانواده شهدا می‌کنند. ما انقلاب کردیم که حق و حقانیت و سیره ائمه معصومین جاری شود ما انقلاب کردیم که عزتمندانه زندگی کنیم.

او اظهار کرد: ما معتقدیم چرخ اقتصادی مردم باید بچرخد. مردم به ما می‌گویند از قوای سه‌گانه مکدر هستند.به آقای قالیباف گفتم به جوانان بگو «اما» را حل می‌کنم. «اما» مسکن و اشتغال جوانان است.

نیکزاد تصریح کرد: ما باید در جبهه انقلاب انتخاب کنیم، ما باید در انتخابات شرکت کنیم و از رهبری تبعیت کنیم تا مشارکت بالا برود. وقتی اینگونه شود ما در دنیا می‌توانیم حرفمان را بزنیم و این مشارکت به معنای این است که نظام سیاسی‌مان را قبول داریم. ‌در کنار این کسی را انتخاب کنیم که این راه را ادامه دهد.

او افزود: این پنج برادر که از جبهه انقلاب در انتخابات کاندیدا شدند، مومن هستند اگر کسی مومن است باید مدیریت هم‌ داشته باشد که تصمیمات بزرگی اتخاذ کند و کشور را بشناسد و با دنیا تعامل کند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از قشرهایی که می‌تواند انتخابات را به پایان برساند جوانان است. شما گذشته افراد را ببینید تعهد را در کنارش ببینید. قالیباف از دل آن بیرون می‌آید و‌این انتخاب باعث می‌شود راه آقای رئیسی ادامه داشته باشد.

او تاکید کرد: نکند ما این ده روز کم بگذاریم و فکر کنیم اردوگاه انقلاب برنده شده است من به تجربه می‌گویم کار را جدی بگیرید فکر نکنید پیروز شده‌اید و تنگه احد را رها کنید ده روز مجاهدت و چالش باعث می‌شود حسرت چهار سال را نخورید.

او خاطرنشان کرد: ما باید در جبهه انقلاب قبل از هشت تیر به کاندیدای واحد برسیم. ما از همین جا و در ستاد انتخاباتی آقای قالیباف اعلام می‌کنیم از مرز اخلاق خارج نمی‌شویم./فارس

پایان پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.