فرصت عرض اندام ملت در انتخابات

رئیس کمیته بانوان ستاد پزشکیان:سیاست حذف، راه خشونت را باز می‌کند

رئیس کمیته بانوان ستاد پزشکیان در فارس گفت: با انتخابات پیش‌ رو فرصتی ایجاد شده تا دوباره جامعه عرض اندام کرده و قدرت خود را به روشی مسالمت‌آمیز به همگان نشان دهد.

به گزارش شهروند آنلاین،مریم سروش شامگاه دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: سیاست حذف، اشتباه‌ترین و ویرانگرترین راهبرد تعامل در فضای اجتماعی و سیاسی است که راه خشونت و رادیکالیسم را باز می‌کند.

رئیس کمیته بانوان ستاد دکتر پزشکیان در استان فارس گفت: آینده از کنش یا بی‌عملی ما متاثر می‌شود اما آنگونه که امروز فکر می‌کنیم و امید داریم در آینده تبدیل به واقعیت اجتماعی خواهد شد.

سروش افزود: راه پیش رو بسیار طولانی و دشوار است و پایداری و ممارست بسیار می‌خواهد اما می‌دانیم که کنشگری زنان و جوانان بسیار موثرتر ازهر گروه اجتماعی دیگری است.

رئیس کمیته بانوان ستاد انتخاباتی مسعود پزشکیان در استان فارس اظهارکرد: هیچ راهی جز کنشگری مدنی، قوی کردن زیست انجمنی جامعه و گفت‌وگوی مستمر همه گروه‌های اجتماعی ایران برای رسیدن به آینده‌ای روشن وجود ندارد.

او با اشاره به تایید پزشکیان و انتخابات پیش ‌رو افزود: فرصتی ایجاد شده تا دوباره جامعه عرض اندام کرده و قدرت خود را به روشی مسالمت‌آمیز به همگان نشان داده و پیام خود را به جهان برساند و پیام ما مطالبه تغییر به روشی مدنی و مسالمت‌آمیز و مصلحانه است.

این فعال سیاسی و اجتماعی با تأکید بر لزوم کنش‌گری بانوان در جامعه، ادامه داد: آزادی، مطلوب و هدف همه جنبش‌های انسانی، حق اساسی انسان‌ها و جوامع و مهمترین روش رسیدن به زندگی و خود آزادی است، آزادی هم در مقصد و هم روش رسیدن به رشد و توسعه است.

شورای نگهبان، اسامی ۶ نامزد انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد که براساس حروف الفبا مسعود پزشکیان، مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، علیرضا زاکانی، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی و محمدباقر قالیباف با یکدیگر رقابت می‌کنند.

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هشتم تیر ماه سال جاری برگزار می‌شود./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.