حضور مؤثر ایرانیان در همه اقیانوس‌ها

دریادار ایرانی: به پهپادهای پیشرفته دست یافتیم

حضور مؤثر در همه اقیانوس‌ها؛این وعده فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.او با بیان اینکه “به‌زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه نیروی دریایی خواهیم بود”، گفت: نیروی دریایی ارتش در حوزه پهپادی به پهپادهای پیشرفته دست یافت.

به گزارش شهروند آنلاین، امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرکز آماد و پشتیبانی این نیرو در سیرجان اظهار داشت: ما در حوزه‍‌های عملیاتی پیشرفت‍های خوبی را در نیروی دریایی داشته‌ایم و در حوزه‌های عملیاتی الحاق‌هایی را در پیش داریم که همچنان ما را در نقطه اقتدار و پیشرفت نگه خواهد داشت.

او با بیان اینکه “به‌زودی شاهد الحاق‌هایی در حوزه دریایی خواهیم بود و حضور مؤثر در همه اقیانوس‌ها نیز در دستور و اولو‌یت کار ما قرار دارد”، تأکید کرد: موفقیت‌های ما موفقیت‌های مردم و کشور است؛ چرا که نیروی دریایی ویترین کشور در صحنه بین‌المللی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: نیروی دریایی ارتش در حوزه پهپادی، به پهپادهای پیشرفته دست یافته است که این موضوع ارتقای توان رزم نیروی دریایی در حوزه پهپادی را افزایش داده است.

او در ادامه با اشاره به انتخابات ریاست‌ جمهوری، تصریح کرد: انتخابات عرصه حضور مقتدرانه ملت ایران است و یکی از عرصه‌هایی است که ملت عزیز ایران همیشه با اقتدار در آن حضور پیدا کردند و این بار نیز باشکوه‌تر از همیشه انتخابات ریاست‌ جمهوری برگزار خواهد شد./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.