تصویب لایحه اصلاح ساماندهی صنعت خودرو

سخنگوی دولت گفت: لایحه اصلاح ساماندهی صنعت خودرو امروز در دولت تصویب شد که برای واردات خودروهای روز جهانی بود؛ در قانون موجود سختگیری‌هایی هست در لایحه دولت پیشنهاد اصلاح شده تا امکان واردات باشد. همزمان پیش‌بینی شده منابعی برای شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه خودرو در نظر گرفته شود.

به گزارش شهروند آنلاین، «علی بهادری‌جهرمی» سخنگوی دولت روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت: جلسه امروز وزیران به ریاست محمد مخبر و حضور اعضا تشکیل شد. در این جلسه و نشست یکشنبه مصوباتی داشتیم.

او افزود: در امتداد توسعه روابط دیپلماتیک و مسیری که شهد رئیسی و امیرعبداللهیان پیگیری کردند سعی کردیم سفرها متوقف نشود. هم سرپرست وزارت خارجه و هم تعدادی از وزرا در روزهای آتی سفرهایی دارند.

سخنگوی دولت ادامه داد: با موافقت‌نامه بلند مدت ایران و سوریه در دولت موافقت شد.

بهادری‌جهرمی عنوان کرد: لایحه اصلاح ساماندهی صنعت خودرو امروز در دولت تصویب شد که برای واردات خودروهای روز جهانی بود؛ در قانون موجود سختگیری‌هایی هست در لایحه دولت پیشنهاد اصلاح شده تا امکان واردات باشد. همزمان پیش‌بینی شده منابعی برای شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه خودرو در نظر گرفته شود.

او بیان کرد: در نشست امروز آیین‌نامه تخصیص یک درصد از هزینه‌های شرکت‌های دولتی به فعالیت‌های فرهنگی، هنری و ورزشی اختصاص یابد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.