زمان اجرای طرح کالابرگ الکترونیک در هاله‌ ابهام

مرتضوی: از اولویت‌های مهم دولت چهاردهم تکافل اجتماعی است

در حالی که عده زیادی از مردم منتظر اعلام زمان طرح جدید کالابرگ الکترونیکی هستند اما وزیر تعاون در حیاط دولت هیچ خبری در این باره اعلام نکرد. او در عین حال گفت: یکی از اولویت‌های مهم دولت چهاردهم موضوع تکافل اجتماعی است، بحث تکافل اجتماعی را در چند حوزه می‌توان تعریف کرد که اولین سفره و معیشت مردم است.

به گزارش شهروند آنلاین، «سید صولت مرتضوی» وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران افزود: سفره و معیشت مردم را باید هم با کاهش نرخ تورم و هم با متناسب‌سازی حقوق و مزایا و از سوی کمک‌های معیشتی پیش‌بینی کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: یکی از طرح هایی که در دولت سیزدهم شروع شد و خوشبختانه نتایج بسیار ثمربخشی هم به ‌دنبال داشت بحث کالابرگ الکترونیکی بود که علاوه بر اینکه بر تورم افزوده نشد به شکلی هم توانست تعادلی در سفره دهک‌های پایین ایجاد کند.

مرتضوی عنوان کرد: موضوع دیگر نیازهای مردم بحث مسکن است که حتما باید به آن توجه شود و بحث مهم و مورد نظرهمه این مباحث که به سفره، معیشت، مسکن و ازدواج کمک می‌کند موضوع اشتغال است.

او خاطرنشان کرد: اشتغال یکی از محرک‌های بزرگ اقتصادی است که می‌تواند بسیاری از مشکلات جامعه را برطرف کند و حتما باید به اشتغال آحاد مختلف مردم به‌خصوص فارغ‌التحصیلان توجه کرد./ایرنا

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.