جزئیات ۴ مناظره تلویزیونی پیش ‌رو

مناظره‌های تلویزیونی انتخابات ریاست ‌جمهوری از فردا با موضوع خدمات‌رسانی عدالت‌محور دولت پیش می‌رود و براساس قرعه‌کشی انجام‌شده از ساعت ۲۰ فردا مناظره دوم روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش شهروند آنلاین، مناظرات تلویزیونی از فردا پنجشنبه 31 خردادماه با موضوع «خدمات‌رسانی عدالت‌محور دولت» پیگیری می‌شود.

همان‌طور که دبیر ستاد انتخابات صداوسیما در گفت‌وگو با تسنیم اعلام کرد قرعه‌کشی 4 مناظره آتی با حضور نمایندگان نامزدهای ریاست ‌جمهوری در صداوسیما برگزار شد، طی آن صندلی هر یک از آنها در مناظرات مشخص شد که به‌ این ترتیب است؛ مناظره دوم/ شماره یک قاضی‌زاده هاشمی/ شماره سه پورمحمدی/ شماره پنج پزشکیان/ شماره دو قالیباف/ شماره چهار زاکانی/ شماره شش جلیلی. این مناظره فرداشب ساعت 20 تا 24 روی آنتن خواهد بود.

به‌گفته مفتاح، مناظره سوم با موضوع فرهنگی و تحت عنوان «انسجام اجتماعی با حکمرانی فرهنگی» روز جمعه یکم تیرماه در همین ساعت 20 روی آنتن خواهد رفت. ترتیب صندلی‌ها در مناظره سوم بنابر قرعه‌کشی انجام‌شده به این صورت خواهد بود: مناظره سوم؛ شماره پنج قاضی‌زاده هاشمی/ شماره شش زاکانی/ شماره یک پورمحمدی/ شماره دو قالیباف/ شماره سه پزشکیان/ شماره چهار جلیلی.

چهارمین مناظره موضوع سیاسی خواهد بود که با شعار «ایران در جهان امروز» روز دوشنبه هفته آینده چهارم تیرماه در ساعت 20 تا 24 روی آنتن خواهد رفت. ترتیب صندلی‌ها در آن به این صورت خواهد بود: مناظره چهارم؛ شماره یک  قالیباف/ شماره سه قاضی‌زاده هاشمی/ شماره چهار پورمحمدی/ شماره شش زاکانی/ شماره دو پزشکیان/ شماره پنج جلیلی.

مناظره پنجم ساعت 12:30 تا 16 به‌دلیل برگزاری مراسم میهمانی 10کیلومتری غدیر برگزار خواهد شد. اما موضوع مناظره آخر در موضوع اقتصاد با عنوان «کارآمدسازی دولت» روز سه‌شنبه پنجم تیرماه از تلویزیون زنده پخش خواهد شد. ترتیب نشستن نامزدها به این صورت خواهد بود: مناظره پنجم؛ شماره دو زاکانی/ شماره پنج قالیباف/ شماره سه جلیلی/ شماره یک قاضی‌زاده هاشمی/ شماره شش پزشکیان/ شماره چهار پورمحمدی.

دوشنبه‌شب، 28 خرداد 1403 اولین مناظره 6 کاندیدای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری با موضوع اقتصادی و با عنوان «مهار تورم و رشد تولید» در استودیو 11 با اجرای مهدی خسروی گوینده خبر آغاز شد و سه ساعت و نیم به‌طول انجامید. در این مناظره سؤالات از سوی نخبگان و اندیشمندان و خبرگان حوزه مربوطه به‌شکل تصویری مطرح شد.

این چهار مناظره هم از شبکه یک سیما پخش می‌شوند و شبکه‌های رادیویی انتخاب و ایران نیز هم‌زمان این مناظره‌ها را پخش می‌کنند؛ مناظره نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری از شبکه سلامت سیما برای ناشنوایان نیز روی آنتن می‌رود./تسنیم

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.