مشارکت حداکثری در انتخابات

دعوت رئیس جمعیت هلال ‌احمر از کارکنان، جوانان، داوطلبان و امدادگران‌

رئیس جمعیت هلال‌ احمر ضمن دعوت از داوطلبان، امدادگران، جوانان و کارکنان این جمعیت برای مشارکت حداکثری در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، گفت: اعضای هلال ‌احمر به عنوان نهادی مردمی و فراجناحی، بدون هیچ جانبداری سیاسی، در سرنوشت و آینده کشور مشارکت می‌کنند.

به گزارش شهروند آنلاین از پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال ‌احمر، پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال ‌احمر با اشاره به در پیش بودن انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری گفت: حکومت علوی و به تبع آن نظامی ‌که با رهبری ولی فقیه مدیریت می‌شود، بر دورکن مهم تایید الهی و حمایت مردم استوار است. آنچنان که مفهوم مردم‌سالاری دینی که به صورت ویژه در انتخابات متبلور می‌شود و برگزاری انتخابات ملی در کشور ما در طول ۴۶ سال عمر با برکت جمهوری اسلامی تجلی‌گر اهتمام حاکمیت بر اهمیت رای و نظر مردم است و حضور گسترده مردم در ادوار مختلف انتخابات،توجه به مردم‌سالاری دینی و اقبال مردم به تعیین سرنوشت کشور بوده است. بی‌شک، مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باعث افزایش سرمایه اجتماعی و تسهیل راه‌های حل مشکلات و فراهم‌سازی زمینه پیشرفت کشور و ضامن استقلال، توسعه و سرمایه‌گذاری برای آینده جوانان و کشور است.

او با اشاره به ظرفیت‌های داوطلبانه موجود در جمعیت هلال ‌احمر افزود: تلاش جوانان هلال ‌احمری تا روز انتخابات، دعوت مردم به مشارکت گسترده در انتخابات خواهد بود تا سرنوشت و آینده کشورمان را رقم بزنند.

رئیس جمعیت هلال ‌احمر افزود: از تمام ظرفیت‌های اعضا و داوطلبان این جمعیت در پرشور برگزار کردن انتخابات ریاست جمهوری استفاده می‌شود.

کولیوند در پایان تاکید کرد: ضمن اینکه همه نامزدها مورد تأیید نظام جمهوری اسلامی هستند، فعالیت مدیران و کارکنان این جمعیت در ساعات اداری به نفع یا علیه نامزد خاصی ممنوع بوده و بکارگیری و استفاده از منابع مالی، امکانات و تجهیزات هلال‌ احمر جهت فعالیت و تبلیغات انتخاباتی ممنوع و فاقد وجاهت قانونی است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.