پیش تولید «پایتخت ۷» در فضای مجازی!

هومن حاجی عبداللهی در حالی با یک پیام مجازی از شروع فصل هفتم «پایتخت» خبر داد که چندی پیش یکی از مدیران سیمافیلم به پیش‌تولید این مجموعه تلویزیونی اشاره کرده بود.

به گزارش شهروند آنلاین، همواره با آمدن نام سریال «پایتخت» این نکته مطرح می‌شد آیا این سریال فصل هفتمی خواهد داشت؟ از سال گذشته با اعلام رئیس صداوسیما و رئیس سیمافیلم این پیگیری‌ها در دستور کار قرار گرفت تا این سریال و نهضت ساخت ادامه مجموعه‌های دنباله‌دار دنبال شود که یکی از آنها «پایتخت» بود.

درباره ساخته شدن و چگونگی این سریال بحث‌ها و گمانه‌زنی‌های بسیاری شد. بارها مسئولان سیمافیلم به مذاکره و پیگیری ساخت این سریال اشاره کردند تا چندی پیش که مسعود کریمی مدیر گروه طنز سیمافیلم در گفت‌وگویی به پیش‌تولید رسمی این سریال اشاره کرد.

او گفت: نگارش و پیش‌تولید سریال «پایتخت» آغاز شده است و ان‌شاءالله مشکلی پیش نیاید امسال به تولید خواهد رسید، اما بقیه مراحل، چه انتخاب بازیگر و پخش و بقیه جزئیات متعاقباً از خود سیمافیلم اعلام خواهد شد، اما این نوید را برای مخاطبان داریم که اتفاقات خوبی در راه است.

حالا هومن حاجی عبداللهی با انتشار تصویری در صفحه مجازی‌اش از شروع تولید فصل هفتم سریال «پایتخت» خبر داد.

او با انتشار تصویری از رنگینک به شکل کلمه «پایتخت 7» نوشت: «شروع پایتخت 7 به شیرینی رنگینکیه که بچه‌های پشت صحنه درست کردن.»

به گزارش تسنیم، در روزهایی که رسانه ملی تمام تمرکز خود را بر موضوع انتخابات گذاشته و فعالیت‌های تبلیغی نامزدها روی آنتن می‌رود، خبر ساخت پایتخت 7 از طریق یک پست در فضای مجازی منتشر شده است؛ باید دید واکنش مقامات رسمی سازمان صدا و سیما و سیما فیلم به این موضوع چیست و این سریال محبوب برای نمایش در چه کنداکتوری آماده شده است./

انتهای پیام

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.